בארץ

החמרה במצבו של איציק סעידיאן

סעידיאן הצית עצמו לפני כחצי שנה במחאה על הפקרת נכי צה"ל, ולאחרונה שב להכרה. כעת נשקפת סכנה למצבו והוא מאושפז במחלקת טיפול נמרץ

צילום: צילום מסך מתוך חדשות 12

החמרה במצבו של נכה צה"ל איציק סעידיאן. הוא הועבר למחלקת טיפול נמרץ בבית החולים תל השומר בו הוא מאושפז כשהוא בהכרה, אך נשקפת סכנה לחייו.

כזכור, בחודש אפריל האחרון איציק סעידיאן, הלום קרב שהשתתף במבצע 'צוק איתן' ובקרב הקשה בסג'עייה, הצית את עצמו בסמוך לבניין אגף השיקום במשרד הביטחון שפתח תקווה במחאה על הטיפול הלקוי שקיבל. מצבו היה אנוש ונשקפה סכנה לחייו. בחודש יוני חל שיפור במצבו, כאשר שב לנשום בכוחות עצמו.

לאחרונה שב סעידיאן להכרה וחל שיפור במצבו.

אמש ביקר שר הביטחון בני גנץ ביקר את סעידיאן  ואת משפחתו ביחד עם זיו שילון וראש מחוז ירושלים באגף השיקום תמר גליל והמג"ד של איציק מצוק איתן אל"מ ארז אלקבץ. עוד הגיע לביקור הזמר דוד ד'אור שחיבר שיר ושר אותו לאיציק.

בסיום הביקור אמר גנץ: "ביקרנו את איציק הבוקר בביקור מרגש. איציק ערני, מתקשר, מדבר, שומע את דוד ד'אור שר לו. זה, היה מאוד מרגש, ממש משמח לראות את ההתקדמות. הוא נמצא במקום הכי טוב האפשרי לטיפול והוא מקבל את הטיפול הכי טוב שאפשר".

גנץ בביקור בבית החולים השיקומי, אמש
גנץ בביקור בבית החולים השיקומי, אמש
צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון

זיו שילון אמר: "אני כבר פעם שנייה פה עם השר, זה בטח מעצים את העוצמות, בטח השיר של דוד. זה חשוב להבין שהדרך של המשפחה ושל איציק עוד ארוכה והטיפול פה בשיבא הוא מסור, אני באמת מחבק. הזכות  הגדולה היא באמת שאנחנו מצליחים בזכות השר לשנות את החיים של כל פצועי צה"ל, זה תהליכים, זה לוקח זמן אבל אני יודע כמה השר מתעסק בזה באופן אישי וכמה זה חשוב לכם אבל בסוף זה יקרה ויושלם סוף התהליך".

אתר 'חדר מצב' נושא תפילה לרפואת יצחק חיים בן לידה.

תגובות