תרבות

"יאללה": דקל וקנין עושה קאמבק עם שיר חדש

הזמר שכבש את הרשת בגיל 14 בזכות סרטוני ה"מזל טוב", השיק היום סינגל חדש וקליפ יוקרתי שצולם בדובאי, ומגלה: "אנשים גדולים מהתעשייה מכרו לי חלומות"

יאללה דובאי: שנה לאחר שהוציא את הסינגל האחרון, הזמר המזרחי הצעיר, דקל וקנין, חוזר בשיר חדש וקליפ מרהיב שצולם בדובאי, בשם "יאללה".

כזכור, וקנין הפך לכוכב רשת כשסרטוני ה"מזל טוב" שלו רצו ברשת. הזמר הצעיר אף זכה לחיקוי בארץ נהדרת ומשם הדרך לשיתופי פעולה מסחריים וסינגלים חדשים הפכה למהירה.

אך הדרך לא תמיד הייתה קלה. וקנין לקח פסק זמן לאחר שלדבריו ספג אכזבה מהתעשייה: "אנשים גדולים מהתעשייה מכרו לי חלומות", אמר וקנין בראיון ל'הצינור'. "הבטיחו לי דברים - 'נעלה אותך על במות'. חיכיתי בבית בסבלנות, שמחתי. זה כבר לא יצא לפועל". יחד עם זאת הוא אופטימי: "התאכזבתי אבל אני לא מוותר".

בחודשים האחרונים עורר שוב סערה ברשת כש"שכח" בראיון לאמנון לוי את מילות השיר "יאללה" במהלך הצילומים בדובאי.

על כל אלו התגבר וקנין בן ה-15 והשיק היום את השיר והקליפ החדשים. על המילים: אבי אוחיון, שכתב בין היתר להיטים "בוקרשט", "טרמינל 3", "דרך השלום", "לומדת ללכת" ו"רסיסים".

"אני חייב להגיד לכם קודם כל שהתגעגעתי אליכם מאוד!", כתב וקנין בעמוד האינסטגרם שלו. "ואיך אומרים כל ירידה היא לצורך עליה אז הנה אני חוזר אליכם ובענק עם שיר חדש ומרענן לימים החמים שאני בטוח שיגרום לכם טיפה לזוז ובעיקר לחייך. אוהב אותכם מאוד ומקווה שתאהבו".

תגיות:

תגובות