תרבות

הופעות חיות ודוכני אוכל: פסטיבל הבירה "אוקטוברפסט" חוזר

פסטיבל הבירה המסורתי בהרצליה חוזר עם הופעות של דודו טסה ולהקת הג'ירפות. האירוע ישמור על איכות הסביבה באמצעות מכירת בירה בכוסות רב פעמיות בלבד

אילוסטרציה
צילום: Pavel Danilyuk From Pexels

פסטיבל הבירה הגדול בעולם חוזר להרצליה: לאחר משבר הקורונה עיריית הרצליה תארח השנה את פסטיבל "אוקטוברפסט" המסורתי עם עשרות סוגי בירה, דוכני מזון והופעות חיות.   

פסטיבל "אוקטוברפסט" מתקיים במקביל לחגיגות הפסטיבל שנערכות מדי שנה במינכן שבגרמניה. הפסטיבל יציע למעלה מ-30 סוגי בירה מהארץ ומהעולם, מתחם פוד טראק, דוכני אוכל מיוחדים, פינות ישיבה, שולחנות אבירים והופעות חיות של דודו טסה ולהקת הג'ירפות.

דודו טסה
דודו טסה
צילום: אורטל לביא

בנוסף, עיריית הרצליה, הפועלת לשמירה על איכות הסביבה, תמכור בירה רק בכוחות רב פעמיות. בסיום השימוש, הלקוח יוכל לבחור אם לקחת את הכוס הביתה, להחזיר לאחר השימוש תמורת פיקדון או להניח בעמדה ייעודית - משם הכוסות ישלחו לתרומה לארגון למען שמירה על הסביבה והחופים.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, מסר: "אני נרגש מחזרתו של אוקטוברפסט המסורתי, שמציע לקהל הרחב חגיגה קולינרית עשירה ומגוונת, המשלבת מוסיקה ותרבות. העיריה חרתה על דגלה את קידום תחום הקיימות ואיכות הסביבה על מנת שלתושבים תהיה סביבה עירונית טובה ובריאה, ולכן גם השנה דאגנו להשתמש אך ורק בכוסות ובכלים רב פעמיים. אני מאחל לתושבים פסטיבל מהנה ומבקש מכולם להקפיד על הנחיות הבריאות".

צילום: ג'ירפות

הפסטיבל יערך בימי רביעי וחמישי 7-6 לאוקטובר, בשעה 18:00 בפארק הרצליה. הכניסה חופשית, בהתאם להנחיות התו הירוק. ביום רביעי תתקיים הופעה של דודו טסה וביום חמישי תתקיים הופעה של הג'ירפות. כניסה מתחת לגיל 18 מותנת בליווי הורים בלבד. מכירת אלכוהול מגיל 18 ומעלה, בהצגת תעודת זהות.

תגיות:

תגובות