תרבות

אביב גפן בשומרון: פספסתי במשך השנים המון אנשים בגלל דעות פוליטיות

אביב גפן בשומרון
צילום: גלי אורן

אביב גפן במופע ראשון בשומרון. במסגרת שלל אירועי הקיץ של אגף התרבות במועצה האזורית שומרון, התארח לראשונה במופע אישי היוצר והזמר אביב גפן. ההופעה שהתקיימה ביישוב סלעית למרגלות האמפי היישובי, נערכה מול 1,200 משתתפים מתושבי השומרון על רקע שלל האורות הליליים של גוש דן.

בהופעה סיפר גפן על ההחלטה שקיבל לפני כמה שנים והובילה אותו לשנות את היחס שלו לקהלים מסויימים. "כמה כיף להיות פה בפעם הראשונה. זה מקום מקסים עם אנשים מקסימים. היום, ממרומי גילי, אני יכול לומר שאחרי כל השנים, פספסתי המון אנשים בגלל הרבה מאוד דברים, כי צבעתי הרבה אנשים בדברים שהיו קלים לי מהבית מאד. האמת, בעייני היום ימין ושמאל זה חתיכת קשקוש", הפתיע גפן במהלך ההופעה.

ההופעה נערכה ביוזמת ועד היישוב סלעית ובסיוע אגף יישובים ומתנ"ס במועצה האזורית שומרון, במסגרת אירועי הקיץ של המועצה.

ראש מועצת שומרון יוסי דגן בירך על דבריו של גפן: "אני מודה לאביב גפן שהגיע להופיע כאן בשומרון ולחזק את הדבר הברור מאליו: בכל הנוגע לתרבות וליצירה ישראלית, המיקום הגאוגרפי והפתק בקלפי לא משנים לאף אחד. השומרון ימשיך לארח את מיטב האומנים והיוצרים מהשורה הראשונה בארץ, ולתמוך ביצירה ובתרבות הישראלית.

במסגרת אירועי הקיץ מתקיימים מופעים רבים של מיטב האמנים בארץ, ביניהם: המופע של רביבו, התקווה 6, חנן בן ארי, הפסטיבל החדש 'עלמא' למוזיקה יהודית, שי צברי, פסטיבל קולנוע שומרון, נאור כרמי ועוד להקות ואמנים רבים לאורך כל הקיץ.

תגיות:

תגובות