ספורט

עשתה היסטוריה: עירוני נס ציונה זכתה בגביע היורופקאפ

קבוצת הכדורסל הישראלית זכתה בגביע במפעל האירופי אחרי ניצחון 74:83 במשחק הקרבה על סטאל הפולנית מול קהל ביתי. השר טרופר: "ברכות לנס ציונה על ההישג המרשים ויוצא הדופן"

צילום: HeungSoon from Pixabay

עירוני נס ציונה זכתה הערב (ראשון) בפעם הראשונה בתולדותיה בגביע היורופקאפ אחרי ניצחון באולם ביד אליהו על סטאל אוסטרוב ויילקופולסקי הפולנית, שעדיין לא הפסידה העונה במפעל. הכתומים סיפקו משחק גדול לעיני 4,000 צופים באולם ביד אליהו בת"א, עם הרבה הקרבה שהובילה אותם לניצחון בדקות הסיום 74:83.

הקבוצה של בראד גרינברג כבר הפסידה העונה לקבוצה הפולנית בשלב הראשון במפעל, אך היום הצליחה להתעלות על עצמה בדקות הסיום ולנצח את המשחק. נמרוד לוי סיפק משחק גדול עם 21 נק', כולל כמה זריקות טובות במאני טיים והוביל את נס ציונה לניצחון.

שר התרבות והספורט, ח״כ חילי טרופר הוציא הודעה בה בירך את הקבוצה על ההישג: "ברכות לנס ציונה על ההישג המרשים ויוצא הדופן. גביע אירופי בישראל! אחרי תצוגה מרשימה בפיינל פור היורופקאפ כאן בישראל. השחקנים של בראד גרינברג המשיכו את היכולת מיום שישי כשהציגו רוח לחימה סוחפת, והראו שעם מאמץ ואמונה, אפשר להשיג הכל. הקבוצה השלישית בכדורסל שלנו שזוכה בגביע אירופי. גאווה ישראלית!".

 

 

תגובות