ספורט

סוף עונה בקבוצות אליצור פתח תקווה

אגודת הכדורסל מ.ס.ד (מועדון ספורט דתי) אליצור פתח תקווה קיימה בשבוע האחרון שני ערבי סיום למחלקות הנוער שלה – בנים ובנות.

צילום: ליעד עובד

לטקס סיום העונה של מחלקת הבנות שנערך באולם עמיטל בשכונת הדר גנים, הגיעו מעל 50 בנות בכיתות א-ו, שהשתתפו בפעילות כדורסל שכללה יכולות שליטה בכדור, מגוון הטעיות וכניסות לסל, ותחרויות כדורסל.

בשיאו של הערב, קיימו הבנות טקס סיום עונה לקבוצות מחלקת הנוער אשר משתתפות בליגות של איגוד הכדורסל.
בקבוצת הקטסל בנות של שירן פליגמן הוענק גביע 'שחקנית למופת' לשחקנית נויה אורזל, ותואר 'שחקנית מצטיינת' הוענק לנעמה בן אהרון. כמו כן, הוחלט להעניק שי לתמר מוזס, אמא של חן שחקנית הקבוצה על תרומתה הרבה במהלך כל העונה.

בקבוצת הנערות א' של המאמנת נעם איתן הוענק גביע 'שחקנית למופת' למוריה שינדלר, ו'שחקנית מצטיינת' לרחל שרייבר.

בקבוצת הבוגרות א' של עדינה קיבלה מיכל שרייבר את גביע השחקנית המצטיינת, ואילו בקבוצת הנשים ארצית הוחלט להעניק למיטב פינקלשטיין את השי.

בפרס הMVP של המועדון זכתה נעה ינאי, אשר השלימה מעל 5 שנים בקבוצות השונות והשנה אף הגדילה לעשות ושיחקה ב-2 מסגרות במקביל – גם בקבוצת הנערות וגם בקבוצת הבוגרות.

טקס סיום העונה למחלקת הבנים התקיים באולם סטלמך שבשכונת כפר גנים כשהשנה הפעילה אגודת הכדורסל מספר שיא של 24 קבוצות ליגה תחרותיות מתוכן 7 קבוצות בוגרים ובוגרות לא כולל קבוצת הבוגרים המשותפת מכבי אליצור פתח תקווה שעלתה למשחקי הפלייאוף על העלייה לליגה השנייה אך לא הצליחה להשלים את המשימה.

עוד הגדילו לעשות קבוצת הילדים א' לאומית של אליצור פ"ת, שהתמודדו השנה לראשונה בליגה החזקה בארץ לכיתות ח' והצליחו, בהישג מרשים, להישאר בליגה. עוד ראוי לציין גם את שתי קבוצות כיתות ז' שסיימו במקום השני והשלישי המרשים והודרכו על ידי המאמנים דדי ברגד ומאיר שרון. במיוחד ראויה לציון קבוצת הקטסל א' של המאמן דדי ברגד, שהפסידו בכל השנה במשחק אחד בלבד.

בחזרה לטקס הסיום של הבנים, הילדים קיימו תחרויות קליעה וסטריטבול בכדורסל, לאחר מכן קיימנו טקס לציון שחקנים למופת ושחקנים מצטיינים בכל קבוצות מחלקת הנוער.

לאחר הטקס התקיים משחק הראווה המסורתי בין שחקני מחלקת הנוער, בוגרי י"ב, שמסיימים את פעילותם בקבוצות ועוברים לשנת שירות, שירות לאומי או גיוס לצה"ל.

בקרב הבנים גביע שחקן למופת מועדון הוענקו לאריאל ולפיש מקבוצת הקטסל א' של אברהם נוימן, ועמית רוזנבלט מקבוצת הילדים א' מחוזית של צביקה שומורי.

פרס ה-MVP מועדון ניתן השנה לשלו וייס מקבוצת הנוער ארצית של אלון נעים. בדברי ההסבר לזכיה נאמר כי "שלו עבר במועדון את כל התחנות החל מבית הספר לכדורסל ועד קבוצת הדגל של המועדון, קבוצת הנוער ארצית. מלבד יכולותיו המקצועיות הגבוהות, משמש שלו כמודל לחיקוי עבור רבים מהשחקנים הצעירים של המועדון ואין מתאים ממנו לקבל את הפרס העונה."

את שני הערבים הנחה שי גלקשטיין, שהודה למנהל המקצועי דדי ברגד ולמנהל המועדון תום כהן. ובטקסים בירכו ראשי אליצור פ"ת ויו"ר אליצור ישראל אלי עציון את ראש העיר רמי גרינברג ואת סגנו איציק דיעי על העזרה הרבה לאורך כל העונה ועל זמינותם ונכונותם לסייע בכל הנדרש.

תגובות