ליגת החמ"ד

אחרי משחק מותח: יב"ע גבעת שמואל היא אלופת ליגת החמ"ד בכדורסל

בסיומו של משחק גמר ליגת החמ"ד בכדורסל ניצחה ישיבת בנ"ע גבעת שמואל וזכתה בגביע לראשונה אחרי שנתיים של הפסקה בשל הקורונה. המשחק שודר בשידור ישיר בערוץ one

צילום: נופך שרוני

כ-30 קבוצות פתחו את העונה בליגת החמ"ד בכדורסל בשאיפה אחת להגיע לגמר הגדול ולנצח בו אך רק שתי קבוצות הצליחו להשלים את המשימה ולהגיע עד השלב הסופי כשלמשחק הגמר התייצבו והגיעו תיכון חמ"ד הימלפרב ירושלים וישיבת חמ"ד בני עקיבא גבעת שמואל.

מעל 300 אוהדים - בני משפחה וחברים לספסל הלימודים - הגיעו לאולם ברעננה, הרעידו את היציעים ועודדו ללא הפסקה בצורה מופתית ומכבדת את הקבוצות במהלך כל המשחק.

המשחק התחיל בהיסוס קל של שתי הקבוצות ולכל אורכו נראה היה שהגמר הזה הוא המסקרן ביותר שהיה בשנים האחרון, דבר שהוכח לאורך כל שלביו בהם התוצאה עברה מצד לצד כשתוצאת המחצית עמדה על 33-26 לגבעת שמואל.

במהלך מופע המחצית עלה הזמר איציק דדיה להופיע והנעים לקהל את המחצית כאשר שר את שירו החדש "לראות את הטוב", שיר אשר נכתב במיוחד לימים אלא על ידי המפיק והיוצר נתנאל בן גיאת - אף הוא בוגר החמ"ד.

ליגת החמ"ד
ליגת החמ"ד
צילום: נופך שרוני

המחצית השנייה נפתחה בסערה על ידי תיכון חמ"ד הימלפרב כאשר בסיום הרבע השלישי תוצאת המשחק היתה שיוויון 48-48.

המשחק נהפך דרמטי ככל שנקפו הדקות ו־3:50 דק' לסיום המשחק התוצאה היתה 58-55 לגבעת שמואל. הלחץ הגדול על השחקנים נתן את אותותיו ובמשך מעל 3 דק' לא נקלע סל על ידי אף אחת מהקבוצות. 28 שניות לסיום אייל נמט מישיבת חמ"ד בני עקיבא גבעת שמואל קלע את סל הניצחון אשר חתם את תוצאת המשחק - 60-55 לגבעת שמואל.
לשחקן המצטיין של המשחק נבחר בניה שרייבר מגבעת שמואל.

 

התוכן ממומן על ידי איגוד ספורטיבי דתי אליצור-המרכז.

תגובות