ספורט

לזכר מלאכי רוזנפלד הי"ד: ליגות הכדורסל של בנימין הגיעו לשלב ההכרעה

צילום: פלאי שרוני

באולם הספורט בעפרה נערך בשבוע שעבר יום הגמרים בליגות הכדורסל במטה בנימין, ליגות שהוקדשו לזכרו של מלאכי רוזנפלד הי"ד.

את הליגות מרכזת מחלקת הספורט במתנ"ס בנימין בראשות רותם פיטר ששון ואת הליגות עצמן מוביל במהלך השנים האחרונות המאמן איתי מידן.

ליגת כדורסל הבוגרים בבנימין מורכבת משני בתים כשבליגת הבוגרים עליון זכתה חשמונאים ולמקום השני הגיע נבחרת כפר אורנים. את הארד לקחו שחקני היישוב נריה. בליגת הבוגרים תחתון זכתה דולב ובמקום השני נעלה.

נוסף על ליגות הבוגרים התקיימה גם ליגה לשחקני נוער, שם גם כן זכתה חשמונאים כשלמקום ה-2 הגיעה מבוא חורון. בליגת הנשים שהתקיימה במקביל והגיעה גם היא לסיומה זכתה טלמונים שניצחה בגמר את בנות היישוב מתיתיהו שהתכבדו במקום ה-2.

במהלך המשחק בין קבוצת חשמונאים לכפר אורנים קיבל אליעזר רוזנפלד, שגם זכה בתואר מאמן המזרח, שי צנוע מקבוצת חשמונאים, כדור מוקדש עם הטבעת תמונתו של מלאכי.

אליעזר התרגש מאוד ואמר: "עונת הליגה של מתנ"ס בנימין זוהי אחת הפעולות החשובות לגיבוש חברתי בין הגברים בישוב עצמו ובין הישובים המגוונים במועצה שמלאכי הי"ד ממשיך ברוחו להנות מהמשחק להילחם בו ולנצח את הטרור שמשתולל במרחבינו ועבור משפחת רוזנפלד זו ההנצחה הכי ראויה ,מכבדת ומחבקת."

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ בירך את כלל המשתתפים ואמר כי "משחקי הגמר של ליגות הכדורגל והכדורסל של בנימין מוכיחים כי קהילה וספורט הוא שילוב מנצח של מצוינות, נפש בריאה בגוף בריא ושותפות מחזקת בין חברים."

תגובות