מדע וטכנולוגיה

סטארטאפ ישראלי ברשימת 10 חברות הסייבר הלוהטות של CRN

חברת Talon מפתחת דפדפן ארגוני שמבטיח הגנה מפני איומי סייבר. מנכ"ל החברה: "דפדפן הוא אפליקציה פגיעה שמהווה נקודת חולשה במערכות המחשב הארגוניות"

צוות החברה
צילום: באדיבות שי שרון

הסטארטאפ Talon, המפתח דפדפן ראשון מסוגו שנועד להבטיח את כוח העבודה המודרני, נכנס לרשימת עשר חברות הסייבר הלוהטות לשנת 2021 של אתר הטכנולוגיה CRN - כחודש בלבד לאחר שהושק.

הרשימה כוללת חברות צעירות שמפתחות הגנה מפני איומי הסייבר המתרבים בעידן של טכנולוגיות ענן.

טאלון השיקה בחודש שעבר את הדפדפן הארגוני TalonWork שנועד לתת מענה לאיומים הייחודיים הנובעים מכוח העבודה ההיברידי. אנשי CRN מציינים בסקירה שהדפדפן מותקן ונכנס לפעולה ברחבי הארגון בתוך פחות משעה ללא צורך בחומרה, עם הגנה מפני תוכנות זדוניות שעשויות להימצא במכשירים, מנגנוני מניעת דליפת נתונים המשולבים בו ויכולת התאוששות מהירה - וכל זאת עם חווית שימוש פשוטה ונוחה.

עופר בן נון, מנכ"ל טאלון אמר "אנו גאים להיות חלק ברשימת חברות הסייבר המבטיחות של CRN וזאת לאחר זמן כל כך קצר מהקמת החברה והשקת הדפדפן. דפדפן הוא האפליקציה הפגיעה ביותר כיום וככזה הוא מהווה נקודת החולשה במערכות המחשב הארגוניות".

בן נון המשיך והוסיף כי "הפתרון שאנחנו מציעים לא זו בלבד שהוא מאפשר לחברות למגר את הסיכון הזה, הוא גם מאפשר להן להשתמש בדפדפן לצורך הטמעה פשוטה ומהירה של פתרון סייבר מקיף במערכת הארגונית".

טאלון הוקמה בתחילת 2021 על ידי עופר בן-נון, ממייסדי ארגוס שנרכשה ע״י קונטיננטל, ואוהד בוברוב, ממייסדי לאקון סקיוריטי שנרכשה על ידי צ'ק פוינט. החברה גייסה 26 מיליון דולר ממשקיעים - בהם בכירים לשעבר במיקרוסופט וסימנטק, פאלו אלטו וקראוד סטרייק.

טאלון מעסיקה 28 עובדים ונמצאת בשלבי הכפלת צוות העובדים כדי לתמוך בהמשך צמיחת החברה ופיתוח הטכנולוגיה והמוצרים ובלקוחות.

תגובות