מדע וטכנולוגיה

נגמרו לכם המילים? אפליקציה חדשה תאפשר לכם לתקשר באמצעות זנב

חברה בריטית הכריזה על השקת אפליקציה שמאפשרת לכשכש בזנב מלאכותי המורכב על אחורי הבגד. נשמע מופרך? החברה גייסה כסף והודיעה כי המוצר יהיה זמין החל מחודש אוגוסט הקרוב

צילום: צילום מסך מתוך סרטון הפרסומת של החברה

מכוון כלפי למעלה, מתוח לאחור או מקופל בין הרגליים? חברה בריטית בשם Tail Company, שמתמחה מאז שנת 2006 בייצור זנבות פרוותיים וצבעוניים לתעשיית הקולנוע והתיאטרון, הכריזה לאחרונה על השקת אפליקציית  miTail - זנב מלאכותי המופעל באמצעות טלפון חכם ומדמה תנועות של זנב אמיתי. 

miTail הוא פיתוח מתחום האנימטרוניקה - המשלב בין רובוטיקה, מכניקה, בובנאות ופיסול במטרה ליצור דגם נע של בעל חיים. במקרה הזה, המוצר - ביזארי ככל שיהיה - נועד לשימוש בני אדם, כאלו שמן הסתם מתקנאים ביכולת של כלבים להביע רגשות באמצעות הזנב. 

החברה הציגה את הרעיון לראשונה באתר קיקסטארטר לפני כשבועיים. בסרטון שהפיקה לשם כך, נראים בחור ובחורה "נורמלים" לחלוטין, כשהם מטיילים להנאתם ברחובות לונדון ומתקשרים ביניהם רק באמצעות זנבות מלאכותיים.

במפתיע או שלא במפתיע, החברה הצליחה לגייס הכסף הדרוש לה להשלמת פיתוח המוצר בתוך פחות משעתיים (!!!). בין יתר "הבונוסים" שהחברה מבטיחה ניתן למצוא זנבות פרוותיים נשלפים בגדלים ובצבעים שונים, טעינה מהירה של USB-C, תמיכה בטעינה של ספק כוח אשר מבטיח עד 10 שעות שימוש ו- D-Clip חדש לחיבור קל ופשוט לבגד.

צילום: צילום מסך מתוך קמפיין גיוס ההמונים של החברה

זאת ועוד, ה-miTail נשלט על ידי אפליקציה שזמינה למשתמשי Android ו- iOS והוא מאפשר למשתמשים לבחור בין מגוון רחב של אפשרויות תנועה. עם זאת, מכיוון ששליטה בזנב באמצעות פקודות ידניות יכולה להיות מייגעת, ניתן להגדיר מצב קבוע ללא שימוש בטלפון הנייד - כזה שיעניק לו חיים משל עצמו: 60 שניות לאחר ההפעלה, הזנב המלאכותי יתחיל לנוע מעצמו במהירויות שונות, עם תנועות אקראיות, המדמות זנב אמיתי.

miTail צפוי להיות זמין לאספקה כבר במהלך חודש אוגוסט במחיר של 105 פאונד (150 דולר). 

זאת ועוד, אם כבר יש לכם את סט האוזניים האנימטרוניות EarGear של החברה, בוודאי תשמחו לדעת שה- miTail מסתנכרן איתו - למראה בעל חיים מציאותי יותר.

תגיות:

תגובות