מדע וטכנולוגיה

הזמנות אוכל בעסק? חסוך אלפי שקלים באמצעות אפליקציה למסעדה

ענף המזון עבר שינוי מהפכני בתקופה בה העולם נעצר, מסעדות היו ריקות ושליחים עבדו שעות נוספות. מי שנשארו מאחור, היו בעלי מסעדות אשר לא יכלו לספק את השירותים שלהם ללקוחות - בלי אפליקציה, בלי הזמנות דיגיטליות וללא ניהול שוטף מרחוק.

  • תוכן שיווקי
  • פורסם 07/11/21
  • 22:14
  • עודכן 10/11/21
צילום: אתר בייט טגנולוגיה

ענף המזון עבר שינוי מהפכני בתקופה בה העולם נעצר, מסעדות היו ריקות ושליחים עבדו שעות נוספות. מי שנשארו מאחור, היו בעלי מסעדות אשר לא יכלו לספק את השירותים שלהם ללקוחות - בלי אפליקציה, בלי הזמנות דיגיטליות וללא ניהול שוטף מרחוק. אבל אף פעם לא מאוחר, גם היום יש לכם את ההזדמנות לספק חווית הזמנה יוצאת דופן ולא תאמינו, אבל גם כזו שתיצור עבורכם חיסכון כספי עצום.

אפליקציה למסעדות - איך זה עובד?

הטכנולוגיה בימינו מתפתחת כל כך מהר, האפשרויות השונות בדיגיטל לא נגמרות ורק משתפרות וקשה כבר לעמוד בקצב. לחשוב שפעם היינו צריכים לחייג למסעדה על מנת לבצע הזמנה, לחזור עליה מספר פעמים ועל פרטי האשראי וכל זה עם בטן מקרקרת ורעב שרק גובר.

אפליקציה למסעדה היא בעצם הפתרון האפקטיבי לא רק עבור הלקוחות, אלא גם עבורכם המנהלים. מעבר לכך שהאפליקציה מעניקה ללקוח מענה מהיר וקל להזמנה, אתם בעלי המסעדה, יכולים להיות בשליטה מלאה על כל ההזמנות הנכנסות והיוצאות ועל כל ניהול העסק מרחוק.

הממשק הקל והמתקדם של האפליקציה, יוצר עבור המשתמשים חוויה מושלמת מרגע הכניסה ועד סיום השימוש ואחרי. לאחר שהמשתמש ביצע הזמנה פעם אחת ומילא את פרטיו האישיים, הממשק החכם יזכור כבר להזמנה הבאה את העדפותיו ויספק לו שירות מהיר אף יותר. האפליקציה מותאמת אישית למסעדה שלכם ומשקפת חזותית את השירותים השונים ואת התפריט, ברמה האיכותית והגבוהה ביותר.

אפס טעויות מול הלקוח

ללקוחות של העידן המודרני, אין זמן מיותר, אנחנו הדור של הכאן ועכשיו. לקוח אשר רוצה להזמין אוכל יצפה שזה יקרה כמה שיותר מהר ואם לא דרך האפליקציה שלכם, אז הוא כבר יעבור לאפליקציה הבאה. המטרה שלכם כבעלי מסעדה, היא ליצור עבור הלקוח שלכם את החוויה המושלמת ביותר עד לקבלת האוכל.

אין מסעדה אחת כיום, שלא נתקלה בבעיות מול הלקוחות כאשר זה מגיע לשלב ההזמנה או אפילו בהגשת האוכל. כל עוד השירות הוא אנושי, הסבירות תהיה גבוהה יותר שיקרו טעויות. בזכות האפליקציה, ללקוח יש את השליטה המלאה ב-100% על ביצוע ההזמנה שלו, תוך חווית שימוש נעימה ונוחה - כך שהסיכוי לטעויות או תלונות מצד הלוקחות שלכם יהיה אפסי לחלוטין. 

הפתרון המושלם לשיווק המסעדה

כל בעל עסק יודע שהדרך היחידה והבטוחה היום להגיע ללקוחות, היא דרך מכשיר הנייד. ואיך עושים זאת? לוקחים את העסק צעד קדימה במיתוג ושיווק. גורמים לכך שלקוח אשר הזמין מכם כבר פעם אחת, יקבל התראות ישירות אליו לנייד עם המבצעים וההטבות השוות שיש לכם להציע עבורם.

השמירה על קשר רציף עם הלקוחות שלכם, היא חשובה ביותר והדרך לכך היא יותר קלה משחשבתם. כל עסק קטן ועד הגדול ביותר בימינו, יכול ליצור רלוונטיות ולהגדיל את קהל הלוקחות. ברגע שהלקוח מתקין את האפליקציה שלכם על מנת לבצע הזמנה, אתם נמצאים שם אצלהם במסך הבית תמיד וכך מחזקים את המותג והתדמית.

בנוסף, אחד היתרונות הבולטים של האפליקציה, הוא הערוץ השיווקי אשר היא יוצרת עבורכם. בכל הזמנה באופן אוטומטי, האפליקציה מציעה עבור הלקוח תוספות או מוצרים להגדלת המכירה. אם זה לא מספיק, הלקוח יכול ליהנות ממגוון הטבות או הנחות אשר אתם בוחרים לנכון, ותהיו בטוחים שהוא ירצה לחזור להזמין שנית על מנת לממש אותם.

לא להאמין שבזכות אפליקציה אחת שנמצאת במסך הנייד של הלקוחות, העסק שלכם יכול לחסוך אלפי שקלים וליצור רווח באופן אוטומטי, כמעט ללא שום מאמץ מצדכם.

עכשיו כאשר הפתרון המושלם מונח כאן לפניכם, יש דבר נוסף חשוב - הבחירה בחברה אשר תעשה עבורכם את העבודה המקצועית ובאיכות הטובה ביותר. "בייט טכנולוגיה", היא חברה עם ניסיון של שנים בפיתוח מערכות ניהול והזמנה עבור ענף המזון. תשאירו למומחים את העבודה הקשה - ותקבלו את החוויה הטכנולוגית המתקדמת ביותר.

 

תגובות