לייף סטייל

חדש ללקוחות אל על: בידוק ביטחוני מהיר במאות שדות תעופה

חברת התעופה הצטרפה לתכנית ®TSA PreCheck המאפשר ללקוחות בעלי אזרחות אמריקאית לעבור בידוק ביטחוני מהיר ולהעביר בתיק האישי נוזלים ומכשירים אלקטרוניים

אילוסטרציה
צילום: פלאש 90

חברת התעופה אל על הצטרפה לתכנית ®TSA PreCheck המאפשרת ללקוחותיה בעלי אזרחות אמריקאית החברים בתכנית הייחודית, לעבור בידוק ביטחוני מזורז ביותר מ-200 שדות תעופה בארה"ב. לאחר ביצוע הצ'ק-אין יוכלו חברי התכנית לעבור את הבדיקות הביטחוניות בקלות בתורים הייעודיים.

לקוחות שיאושרו לתוכנית על ידי ה-TSA, יקבלו מספר נוסע (KTN) אותו הם יצטרכו להזין בעת ביצוע הזמנה חדשה, עדכון הזמנה קיימת או במעמד הצ'ק אין. לאחר הזנת מספר הנוסע בהזמנה יופיע הכיתוב ®TSA PreCheck על כרטיסי העלייה למטוס.

התכנית מאפשרת לנוסעים בעלי אזרחות אמריקאית, אזרחים ארה"ב או תושבי קבע אמריקאים, לעבור את הבדיקה הביטחונית בקלות ובמהירות: ללא צורך להסיר נעליים, חגורות ומעילים קלים. בנוסף, מכשירים אלקטרוניים ונוזלים יוכלו להישאר בתיק האישי (לפי כללי 3-1-1). ילדים עד גיל 12 רשאים גם הם להתלוות לנוסע הזכאי לבידוק מהיר.

עם הגעתם לשדה התעופה, הנוסעים יעברו צ'ק-אין ובידוק רגיל של אל על, ולאחר מכן ה ®TSA PreCheck יאפשר להם לעבור דרך נקודות הבידוק הביטחוניות של נמל התעופה בצורה קלה, מהירה ויעילה יותר.

®TSA PreCheck זמין בכל יעדי אל על בארה"ב – ניו יורק, מיאמי, לוס אנג'לס (בכפוף לשעות ותנאי ה-TSA). השירות החדש יביא לשיפור השירות ללקוחות וחווית הטיסה באל על.

נבהיר כי TSA היא הרשות הבלעדית המאשרת נוסעים לתכנית. חברת אל על אינה אחראית לאשר ו/או לקבל נוסעים לתוכנית ו/או לעשות בה שימוש. הכתובת בה אפשר להגיש בקשה ישירות באמצעות אתר ה-TSA בקישור: https://www.tsa.gov/precheck

אביגל שורק מנכ"ל אל על מוסר כי "אל על פועלת באופן רציף על מנת לשפר את חווית הלקוח ולהתאימה לתקופה. אנו שמחים להציע לנוסעים שלנו את האפשרות לעבור במהרה את הבידוק הביטחוני האמריקאי בשדות תעופה בארה"ב".

תגיות:

תגובות