לייף סטייל

הטיסה שלכם בוטלה? אל על מעניקה לכם הנחה ברכישת כרטיסים

בעקבות גל ביטולי הטיסות של חברות התעופה בשל ההגבלות, חברת אל על יוצאת בהטבה ייחודית - שוברים של עד 100 דולר הנחה ברכישת כרטיסי טיסה

אילוסטרציה
צילום: חגי הוברמן

במסגרת גל ביטולי הטיסות לארץ של חברות תעופה שונות בצל המצב, חברת התעופה אל על ממשיכה להפעיל את הקווים בהתאם למגבלות. בניסיון להקל על נוסעים שכרטיסי הטיסה שרכשו בחברות תעופה אחרות בוטלו, אל על מעניקה שובר על סך 50 דולר לרכישת כרטיס אחר בטיסות של החברה למספר יעדים קצרי טווח, בהם פריז, אתונה, לונדון, מרוקו ועוד, ושובר על סך 100 דולר ברכישת כרטיסים בטיסות החברה ליעדים ארוכי טווח, בהם ניו יורק, לוס אנג'לס, מיאמי, יוהנסבורג, טורונטו, פוקט ובנגקוק.

על מנת לקבל את ההנחה, יש למלא במעמד רכישת הכרטיס באל על קוד קופון ייעודי. עבור כרטיס ליעד בטווח קצר יש למלא את הקוד: FLYLY50, ועבור כרטיס ליעד טווח ארוך, יש למלא את הקוד: FLYLY100.

רשימת היעדים המלאה נמצאת באתר אל על. יש לשלוח העתק של כרטיס הטיסה שבוטל לתיבת מייל ייעודית בכתובת: CovidCancel@elal.com.

נדגיש כי מספר השוברים מוגבל. ניתן לרכוש כרטיסים החל מהיום (שני) ועד יום שישי הקרוב (31.12.2021), להמראות עד יום שני 28.2.2022. כמו כן, ההנחה לא תקפה על כרטיס תינוק עד גיל 2 ועל כרטיסי בונוס. ניתן לממש את ההטבה גם אצל סוכני הנסיעות.

פרטים נוספים בתקנון ובאתר אל על.

תגובות