לייף סטייל

אלפים טיילו באתרי התיירות בשומרון

האתרים המתויירים ביותר: המרפסת של המדינה, נחל קנה והגן הלאומי שומרון העתיקה. בתכנית ליום חמישי: מופע שקיעה, שחקני רחוב וסדנאות לילדים

המטיילים בשומרון
צילום: תיירות שומרון

אלפי משפחות, מבוגרים, ילדים ומטיילים ביקרו במהלך היום (רביעי) באתרי הטבע והתיירות בשומרון.

האתרים המתויירים ביותר: המרפסת של המדינה - 2,000 מבקרים עד שעות הצהריים, נחל קנה - 1,000 מטיילים והגן הלאומי שומרון העתיקה - 1,500 מטיילים ביום. בגן הלאומי הר גריזים טיילו עד הצהריים 500 מטיילים ובפארק החבלים ביער אלון מורה ביקרו 700 אנשים.

צילום: תיירות שומרון

מחר צפוי להיות מופע שקיעה בדיר סמען עם אלדד ציטרין. כמו כן, הגנים הלאומיים שומרון העתיקה והר גריזים יהיו פתוחים עם שחקני רחוב וסדנאות לילדים. במרפסת של המדינה ניתן יהיה ליהנות בין היתר מסיורים מודרכים, סדנאות וספורט אתגרי. בנחל קנה יחכו למטיילים מדריכים של רשות הטבע והגנים שיקיימו סיורים מודרכים בעמק היפהפה. ועל פסגת הר כביר יוכלו המטיילים ליהנות מסיורי איזי ריידר אתגריים לכל המשפחה, טעימות יין ביקב כביר, תצפית מרהיבה לעמק תרצה, ארוחה חלבית עשירה ועוד.

לאלו שמחפשים טיול מסוג אחר - היקבים עטורי הפרסים של השומרון יהיו גם הם פתוחים למבקרים. ניתן לבקר בין היתר ביקב טורא, יקב ברכה ויקב כביר וכן המעיינות הרבים.

בכל האתרים עומדות לרשות המבקרים סוכות ענק.

צילום: תיירות שומרון

יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון, בירך את אלפי המטיילים שהגיעו מכל רחבי הארץ ואמר: "אנחנו שמחים לראות את כל המטיילים גודשים את אתרי הטבע והתיירות המרהיבים בשומרון ומזמינים את עם ישראל להגיע גם מחר. זוהי חגיגה אמיתית לראות את ההמונים מכל הארץ מגיעים ללב הארץ, לשומרון".

צילום: תיירות שומרון

תגובות