תיירות ונופש

בית המלון המיתולוגי בירושלים מתחדש ומשתדרג

הושלם השלב הראשון בשדרוג של מלון פרימה פאלאס שעבר חידוש של הקומה הראשונה והחללים הציבוריים בעלות של 5.5 מיליון ש"ח

צילום: איה בן עזרי

מלון פרימה פאלאס, מרשת מלונות פרימה, מתחדש ומשתדרג בימים אלו תוך המשך שמירה על צביונו החרדי. המלון שהוקם בסוף שנות השישים, תחת השם מלון המרכז והציע מתחילת דרכו חווית תיירות המיועדת למגזר החרדי, עבר בשנה האחרונה שדרוג מסיבי הכולל את חידוש הקומה הראשונה, לצד החללים הציבוריים במלון בהשקעה של 5.5 מליון שקל.

שדרוג הקומה הראשונה של המלון, על 31 חדריה, כלל שדרוג מסיבי של החדרים עם ריצוף מחודש, חדרי מקלחת חדשים לגמרי, ריהוט חדש עדכני ועוד. כראוי לצביון החרדי של המלון, החדרים כוללים מיטות יהודיות שניתנות להפרדה (במידת הצורך) וכיור לנטילת ידיים. במסגרת השדרוג חודשו גם החללים החיצוניים במלון שכלל בין היתר חידוש לובי הכניסה, פטיו הכניסה עם פינות ישיבה קסומות, החלפת ריהוט בכל פינות הישיבה והרוגע ועוד.

במסגרת השלב השני של שדרוג המלון, שיבוצע בשנתיים הקרובות, ישודרגו שתי הקומות הנוספות הכוללות 46 חדרים, שלאחריה יציע המלון 77 חדרים משודרגים. המלון מציע, בשלב זה, ארבעה סוגי חדרים: חדרי קומפורט המתאימים לאירוח של יחידים או זוגות, חדרי סופיריור מרווחים בעיצוב ביתי ומזמין, חדרי דלקס משודרגים ומרווחים, המתאימים גם לאירוח משפחות וחדרי דלקס עם מרפסת משודרגים ומרווחים, המתאימים לאירוח משפחות.

לובי מלון פרימה פאלאס ירושלים צילום איה בן עזרי
לובי מלון פרימה פאלאס ירושלים צילום איה בן עזרי
לובי מלון פרימה פאלאס ירושלים. צילום: איה בן עזרי

פרימה פאלאס ממוקם בלב ירושלים, בשכונת זיכרון משה בסמוך לשכונת גאולה, מאה שערים, כיכר דווידקה ושוק מחנה יהודה

מיקומו של פרימה פאלאס מושלם לאלו המחפשים מיקום מרכזי הנגיש וקרוב לכותל המערבי ולעיר העתיקה. המלון ממוקם בלב ירושלים, בשכונת זיכרון משה בסמוך לשכונת גאולה, מאה שערים, כיכר דווידקה ושוק מחנה יהודה (30 דקות הליכה בלבד מהכותל המערבי).

פרימה פאלאס מתחבר וחובר ללב הרוח היהודית ומציע חוויה מוקפדת למהדרין תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים ששומרי מצוות זקוקים על מנת להרגיש בבית: בית כנסת, מנייני תפילה לאורך כל השנה, לימוד דף יומי מידי בוקר, שיעורי תורה, ספרי תורה, סידורים וחומשים, מקווה לגברים ועוד. למלון כשרות מהודרת עם השגחה של בד"צ אגודת ישראל. לרשות האורחים עומד משגיח ירא שמיים הנוכח במלון וזמין לכל שאלה בענייני השגחה. אורחי המלון נהנים ממטבח עשיר וביתי המציע שלוש סעודות שבת כמיטב המסורת בשבתות ובמועדי ישראל.

צילום: איה בן עזרי

בפרימה פאלאס קיימת גם מחלקת אירועים האחראית על מגוון אולמות שכולל המלון המאפשרים לערוך אירועים בסגנונות וגדלים שונים עבור הקהל החרדי. האולמות במלון: יהלום, אולם שמחות מרווח לעד 450 איש, או אולמות שוהם וברקת המיועדים לאירועים מצומצמים יותר של עד 150 איש (אולמות אלו חודשו במסגרת שדרוג שלב א'). בכל האולמות ניתן לתאם אירועים משפחתיים כגון חתונות, בר מצוות, בריתות, כשבנוסף, ניתן לקיים באולמות כנסים ואירועים עסקיים. המלון מציע גם אירוח למשפחות החוגגות שבת חתן, שבת בר מצווה, שבע ברכות ועוד.  

רשת מלונות פרימה הוקמה בשנת 1990 והינה בבעלות משפחת מוסקוביץ'. הרשת שמה לעצמה למטרה ליצור חווית אירוח ייחודית עם 15 מלונות פעילים הפזורים ברחבי הארץ. פרימה היא רשת מלונות קונספט המאפשרת לאורחיה להתחבר לאווירה הייחודית של כל מקום בו הם בוחרים לנפוש. לפרימה אוסף של מלונות נושא בישראל, המציעים מגוון רחב של חוויות ליצירת זיכרונות. החל מחופשה אורבנית בת"א, הרפתקה אתגרית בגליל, שלווה בים המלח, חופשה מוזיקלית באילת ועד לחופשה מלאת תרבות ומסורת בירושלים. הרשת מציעה חופשה עסקית ביחס אישי במלונות העסקים פרימה מילניום ופרימה לינק ברעננה ופתח תקווה.

תגובות