כלכלה וצרכנות

מתכננים להשקיע בנדל"ן בבלגיה? זו החברה שאתם צריכים להכיר

אם אתם מחפשים השקעה בטוחה ומניבה בתחום הנדל"ן בבלגיה ובמדינות אחרות באירופה, אתם צריכים להכיר את חברת Excelion Development Co.  שיוסדה על ידי מוטי גרוזמן שהינו גם המנכ"ל והבעלים של החברה.

  • תוכן שיווקי
  • פורסם 15/06/22
  • 07:00
  • עודכן 15/06/22
צילום: התמונה באדיבות חברת אקסליון

גרוזמן, יליד אנטוורפן בלגיה, הוא בעל תואר במנהל עסקים וניסיון עשיר למדי בעשור האחרון בתחום הנדל"ן- יזמות והשקעות ברחבי אירופה, לאחרונה החליטה החברה ליזום פרויקט נדל"ן חדש בעיר שארלרואה, בלגיה.

יזמות ובניה בערים מרכזיות באירופה:

בין השנים 2010-2014 הקים גרוזמן מספר חברות אשר כולן עסקו בתחום הנדל"ן, ובשנת 2015 החליט לחבר את כל החברות תחת קונצרן אחד והוא חברת אקסליון. עיקר עיסוקה של החברה הוא פיתוח נדל"ן לצרכים מסחריים וקמעונאיים וכן לצרכי מגורים. לחברה משרדים הפרוסים בכל רחבי אירופה ובה היא פעילה ביזמות ובבנייה בערים המרכזיות, ממש כמו הפרויקט החדש שהוקם בשכונה מובילה בעיר שארלרואה, עיר הבירה של מחוז וולוניה, בלגיה.

"אנו מקדישים את מרב המאמצים שלנו למצוא ולזהות אפשרויות בנייה המאפשרות השקעה בסיכון נמוך עם תשואה גבוהה" אומר גרוזמן, ואכן החברה הראתה בשנים האחרונות צמיחה מרשימה כאשר תיק ההשקעות שלה נאמר ביותר משמונים מיליון יורו.

להשקעה בפרויקטים של חברת אקסליון יש מספר יתרונות משמעותיים:

  • הערכת שווי מקצועית לכל עסקה
  • צוות אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר בניתוח / אנליזה בכל עסקה
  • תהליך בדיקת נאותות קפדני
  • גישה לעסקאות ממעגל הראשון שאינן זמינות למשקיע חסר ניסיון
  • מידע מלא אודות המיסוי במדינה בה מבוצעת ההשקעה

Montignies Park פרויקט חדש של חברת אקסליון בבלגיה:

החברה שפעילה באוסטריה, אנדורה ספרד, צרפת ושוויץ הגדילה לאחרונה את הפעילות שלה בבלגיה עם שווקו של פרויקט מגורים בבעלות החברה בעיר שארלרואה בדרום בלגיה. העיר שמהווה מוקד מסחר כלכלי משגשג ומתפתח נחשבת בשנים האחרונות לאחת מהערים המבוקשות למבוגרים לזוגות צעירים ומשפחות אמידות ההופכות אותה להשקעת נדל"ן משתלמת, ואם מדובר בהשקעת נדל"ן משתלמת הרי ברור שיהיה בה פרויקט של חברת אקסליון.

הפרויקט נבנה בשכונת Montignies Sur Sambre , שכונה איכותית ומרכזית הקרובה לכל נקודות הציון החשובות והמרכזיות של העיר- אצטדיון, בית חולים, קניון ועורקי תחבורה ראשיים. הנתונים מראים שצפויה עליית ערך במחירי הדירות בשכונה זו ובשכונות דומות מסביב- עלייה של כ-2.5% בשנה עם צפי תשואה שנתית של 11%, כפי שכבר צוין- השקעת נדל"ן משתלמת ביותר.

עם נתונים שכאלה של העיר ושל השכונה ובליווי של חברת אקסליון, אין כלל ספק היכן צריכה להיות השקעת הנדל"ן הבאה שלכם.

לפרטים נוספים אודות הפרויקט- https://exceliondev.com/charleroi/

 

 

 

ועוד באותו עניין

תגובות