כלכלה וצרכנות

ממשרד האוצר להיי-טק: התפקיד החדש של שאול מרידור

חברת ההיי-טק הירושלמית לייטריקס הודיעה כי מרידור ישמש סמנכ"ל כספים בחברה, 8 חודשים אחרי שסיים את תפקידו כראש אגף תקציבים באוצר בעקבות סיכסוך עם השר כץ

שאול מרידור
צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

שאול מרידור שהיה ראש אגף תקציבים במשרד האוצר עד לחודש אוגוסט האחרון מצא את המשרה הבאה שלו. חברת לייטריקס הירושלמית, הודיעה היום (שני) כי מרידור ישמש סמנכ"ל כספים בחברה שעוסקת בכלי יצירה ועריכה של תוכן ויזואלי. זהו יהיה תפקידו הראשון של מרידור מאז העזיבה המתוקשרת שלו את משרד האוצר, כתוצאה מסכסוכים קשים עם שר האוצר ישראל כץ.

מרידור ייכנס רשמית לתפקידו בחברה הירושלמית שגייסה יותר ממיליארד ש"ח לאחר תקופת הצינון הנדרשת מהמעבר מהמגזר הממשלתי לפרטי. מרידור אמר על התפקיד החדש: "כמי שנולד וגדל בירושלים אני נרגש להצטרף לאחת מחברות ההייטק המצליחות בישראל. החברה עשתה כברת דרך מרשימה בשנים האחרונות והפכה להיות שחקנית מובילה בתחומה. השלבים הבאים בחברה מאתגרים ומרגשים לא פחות ואני שמח לקחת חלק בתהליכי הצמיחה".

מרידור היה 11 שנים באגף התקציבים במשרד האוצר, והחל את הקריירה שלו במגזר הציבורי כבר בשנת 2002. העזיבה שלו את תפקידו האחרון במשרד האוצר לוותה בעימותים מתוקשרים עם השר כץ. כזכור, גם מנכ"לית המשרד, קרן טרנר, החליטה לעזוב את המשרד זמן קצר לאחר מרידור והאשימה את השר כץ. 

תגובות