כלכלה וצרכנות

מהם הסוגים השונים של עבודות מנעולן?

מנעולנים הם אנשי מקצוע המתמחים בהתקנה, תיקון ופתיחה של מנעולים. ניתן להתקשר אליהם ממגוון סיבות. רוב האנשים מתקשרים אליהם כדי להתקין מנעול חדש או לתקן אחד ישן.

 • תוכן שיווקי
 • פורסם 29/11/22
 • 12:20
 • עודכן 29/11/22
צילום: FREEPIK

יש אנשים שקוראים להם לפתוח מנעול כאשר הם איבדו את המפתחות שלהם או אם הם נעולים מחוץ לביתם או לרכבם. מנעולנים יכולים לעזור גם בדברים אחרים כמו התקנת מנעולים וכספות בעלי אבטחה גבוהה, התקנת מכשירי פאניקה והתקנת מערכות כניסה ללא מפתח. העבודה הראשונה שאנשים רבים חושבים עליה עבור מנעולן היא התקנה ותיקון של מנעולים לדלתות וחלונות. הסיבה לכך היא שרוב האנשים זקוקים לשירות זה בשלב מסוים בחייהם, בין אם זה להחלפת מנעול ישן או לתקן אחד שבור. מנעולנים מתקינים גם מנעולים וכספות בעלי אבטחה גבוהה המשמשים בנקים, עסקים, סוכנויות ממשלתיות, משרדי עורכי דין, בתי חולים, בתי ספר וארגונים אחרים הזקוקים לאבטחה נוספת לחומרים רגישים.

מנעולנים הם אנשי מקצוע המתמחים בהתקנה, תיקון ותחזוקה של מנעולים. הם גם מייצרים מפתחות למנעולים.

ישנם סוגים רבים ושונים של עבודות מנעולן שאדם יכול לעשות. כמה דוגמאות כוללות:

 • מנעולן למגורים
 • מנעולן מסחרי
 • מנעולן תעשייתי
 • מנעולן רכב
 • מנעולן חירום

כיצד מנעולנים יכולים לעזור לך עם 5 הבעיות הנפוצות ביותר שלך

מסגריות היו חלק מהחברה במשך מאות שנים. בתחילה, הם היו זמינים רק לשירותי מנעולן חירום. אך כעת, עם התפתחות הטכנולוגיה, מנעולנים מספקים גם שירותים נוספים כמו התקנת מנעולים ומפתחות חדשים. מנעולן הוא האדם המועדף עליך אם אתה מוצא את עצמך ננעל מחוץ לבית או לרכב שלך, זקוק למפתחות חדשים או רוצה להתקין מנעול חדש על דלת הבית שלך. מנעולנים הם המפתח לבטיחותכם. הם יכולים להגיע אליך כשאתה הכי זקוק להם - כשאיבדת את המפתחות שלך, או ננעלת את עצמך מחוץ לבית.

אם אינך בטוח מהם שירותי מנעולן, הנה רשימה של חמש הבעיות הנפוצות ביותר בהן מנעולנים עוזרים:

 1. נעול מחוץ לרכב - אם ננעלתם מחוץ לרכב, מנעולן יכול לפתוח אותו עבורכם ואף לסייע בסיוע בדרכים במידת הצורך.
 2. מפתחות אבודים – מנעולן יכול לייצר מפתחות חדשים לבית, למשרד או לרכב, כך שלעולם לא תצטרכו לדאוג לאבד אותם שוב. 
 3. מפתח שבור במנעול - מנעולן יכול להוציא מפתחות שבורים ממנעול מבלי לפגוע בו ולהחליף את המנעול במידת הצורך
 4. מפתח נתקע בדלת - אם המפתח שלך נתקע בדלת, מנעולן יכול בדרך כלל לתקן זאת במהירות ובקלות
 5. דה בריח שבור - אם ה- deadbolt

סוגים שונים של מנעולים - אילו מהם ניתן לפתוח על ידי מנעולן?

ישנם סוגים רבים של מנעולים, אך לא את כולם ניתן לפתוח על ידי מנעולן. יש כאלה שניתן לפתוח רק על ידי בעל המפתח ואחרים שניתן לפתוח רק עם סוג מסוים של מפתח.

סוגים שונים של מנעולים – אילו ניתן לפתוח על ידי מנעולן?

ישנם סוגים רבים של מנעולים, אך לא את כולם ניתן לפתוח על ידי מנעולן. יש כאלה שניתן לפתוח רק על ידי בעל המפתח ואחרים שניתן לפתוח רק עם סוג מסוים של מפתח. מנעולנים הם אנשי מקצוע מיומנים המסוגלים לפתוח מנעולים שננעלו במפתחות, בשילוב או באמצעים אחרים. ישנם סוגים רבים ושונים של מנעולים ולכל אחד יש את שיטת הפתיחה שלו. חשוב לדעת איזה סוג מנעול יש לכם לפני שאתם קוראים למנעולן לעזרה. סוגי המנעולים הנפוצים ביותר שניתן לפתוח על ידי מנעולן כוללים:

- מנעול מפתח - סוג זה של מנעול ניתן לפתיחה באמצעות מפתח או מפתח ראשי.

- מנעול קומבינציה - סוג זה של מנעול ניתן לפתיחה ברצף הנכון.

- מנעול חוגה - סוג זה של מנעול ניתן לפתיחה בשילוב הנכון על החוגה.

- Deadbolt - סוג זה ייפתח כאשר הדלת סגורה וננעלת עם מפתח באותו אופן שבו בריח רגיל יעבוד בכל דלת בית או משרד אחר.

מה מייחד מנעולן מנותני שירות אחרים?

מנעולנים לא רק מסוגלים לחתוך וליצור מפתחות, הם גם מסוגלים לפתוח דלתות ומכוניות נעולות. יש להם כלים שונים המאפשרים להם לעשות זאת. מנעולן הוא האדם שאתה צריך כאשר איבדת את המפתח שלך או אם אתה נועל את עצמך מחוץ לבית או לרכב. הם נותני שירות מקצועיים עם הכישורים והכלים שיכולים לעזור לך לחזור הביתה, למשרד או לרכב. מנעולן הוא איש מקצוע המתמחה בהתקנה ותיקון של מנעולים, מפתחות ושאר אמצעי אבטחה. אדם זה עשוי גם להיות מסוגל לספק שירותים אחרים, כגון התקנה או תיקון מצלמות אבטחה או כספות. מנעולנים נקראים לעתים קרובות לפתוח מכוניות, בתים או בתי עסק נעולים כאשר מפתחות אובדים או המנעול נתקע. העבודה שלהם נעשית בדרך כלל במקום אם אתם מחפשים בעל מקצוע בתחום תוכלו לבקר גם באתר של אביתר תיקון דלתות מתמחה בכל סוגי עבודות בתחום כיוון החלפת ידיות ללא נזק ניסיון רב בתחום..

טיפים למציאת איש המקצוע המתאים לצרכים שלך

הצעד הראשון למציאת שירות סיוע נכון בצד הדרך הוא לזהות איזה סוג שירות אתה צריך. אם יש לך מקרה חירום ברכב, המקום הטוב ביותר למצוא שירות סיוע בדרכים הוא בחנות הרכב המקומית שלך. אם יש לך מצב חירום בצמיגים, המקום הטוב ביותר למצוא שירות סיוע בדרכים הוא בתחנת הדלק המקומית או בחנות הצמיגים. אם אתה צריך עזרה עם המצבר לרכב שלך, המקום הטוב ביותר למצוא שירות סיוע בדרכים הוא בחנות חלקי הרכב המקומית שלך. לכל אדם יש את מערך הצרכים והדרישות שלו. ולשם כך, הם צריכים איש מקצוע עם המיומנויות הנכונות. אז איך תמצאו את בעל המקצוע המתאים לצרכים שלכם? ריכזנו עבורכם כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את ההתאמה המושלמת:

- בדוק את תיק העבודות שלהם: אתה יכול לבדוק את עבודות העבר שלהם כדי לראות אם הם מתאימים.

- בקש המלצות: שאל את החברים ובני המשפחה שלך על מי הם היו ממליצים.

- בדוק ביקורות: אתה יכול גם לבדוק ביקורות כדי לראות מה אנשים אמרו עליהן.

תגובות