כלכלה וצרכנות

למה כדאי להשתמש בשרת ייעודי בשנת 2023?

ההתקדמות הטכנולוגית בשנים האחרונות הובילה למצב שבו אנחנו זקוקים למערכות מחשב רבות עוצמה כדי שנוכל לעבוד בצורה יעילה. בתור עסק או חברה לא בטוח שמשתלם לכם להחזיק אצלכם במקום העבודה תשתיות כאלו.

  • תוכן שיווקי
  • פורסם 11/10/23
  • 00:16
  • עודכן 11/10/23
צילום: FREEPIK

עם זאת, עבודה על תשתיות כאלו תאפשר לכם לעבוד בצורה הרבה יותר יעילה. sweethome.co.il כדי להסביר לכם על הדרך לעשות את זה.

מהו שרת ייעודי

שרת ייעודי הוא מחשב רב עוצמה שמוקדש כולו עבור הצרכים שלכם. מחשוב ענן הוא שירות מוכר יותר, ובו אתם פשו מקבלים ענן אחסון שמאפשר לכם לאחסן בצורה בטוחה כמות גדולה של מידע, ולגשת אליו בצורה יעילה יותר. ההבדל בין שירות ענן לבין שרת ייעודי הוא שבשרת ייעודי כל השרת כולו מוקצה עבורכם. העובדה הזו מאפשרת לכם להנות ממספר יתרונות שכדאי להכיר.

עבודה מהירה מכל מקום

היתרון הראשון הוא במהירות העבודה שאותה תקבלו בזכות השרת הזה. בעולם שלנו חלק ניכר מהעבודה נעשה מהבית, ולא הייתם רוצים שהעובדים שלכם יהיו חייבים להגיע למקום העבודה כדי שהם יוכלו לעבוד בצורה יעילה. שרת ייעודי הופך להיות מרכז העצבים של הפעילות העסקית שלכם, והעובדים שלכם יכולים להתחבר אליו מכל מקום, וכך להנות מסביבת עבודה זה לזו שיש במשרד.

שרידות יתר

אם אתם עובדים על מידע רגיש, הדבר האחרון שהייתם רוצים שיקרה הוא פגיעה במידע שאותו אתם אוגרים במשך שנים. קטיעה של תהליכים ואובדן של מידע רגיש הם חלק מהדברים שיכולים לקרות אם הענן שדרכו אתם עובדים נפגע. בשרת ייעודי של sweethome.co.il אתם יכולים להנות משרידות יתר, שמבטיחה לכם שהמידע אותו הפקדתם אצלנו יהיה מוגן מכל משמר.

שימוש בכרטיסים בתוך השרת

אחד האתגרים הכי גדולים שאיתם אנחנו נאצלים להתמודד היום זו העברת מידע בין תשתיות. במקום להעביר את המידע בדרכים אליהם היינו רגילים כמו דיסק און קי למשל, כיום ניתן לעשות את זה בעזרת כרטיסים שקולטים את המידע מרכיבים חיצוניים. הכרטיסים הללו מאפשרים לנו להעביר כמות גדולה יותר של מידע במהירות גבוהה יותר, וגם הם חלק בלתי נפרד מהשרת הייעודי שלנו.

האחריות נמצאת אצל גורמי המקצוע

טיפול בשרתים ובמחשבים הוא תחום מקצועי, ולא בטוח שאצלכם במקום העבודה יש מי שיוכל לתת את השירות הזה. ברגע שאתם מקבלים דרכנו שרת ייעודי האחריות על התפעול בכל העניינים שנוגעים לשרת עוברת אלינו. אצלנו נמצאים אנשי מקצוע מתאימים שיודעים איך להתמודד עם כל תקלה בצורה יעילה, בלי שאתם צריכים להיות מעורבים בכך. לכם רק יישאר להודיע לנו על התקלה.

התאמה למגוון מערכות הפעלה

השרת הייעודי של sweethome.co.il יכול לעבוד על מגוון רחב של מערכות הפעלה. בין השאר אנחנו תומכים בלינוקס, מערכת חלונות של מיקרוסופט, CentOS ועוד. העובדה הזו מאפשרת לכם להמשיך לעבוד על מערכת ההפעלה אליה הייתם רגילים עד עכשיו, בלי לשנות את כל סביבת העבודה שלכם רק כדי להנות משרת ייעודי. ההבדל יורגש רק במהירות העבודה שכמובן תשתפר.

מענה מהיר לכל תקלה

כל בעל חברה מכיר את החוויה של המתנה אינסופית לתפעול תקלות מחשוב. בשרת הייעודי של sweethome.co.il הדבר הזה פשוט לא יקרה לכם. התמיכה הטכנית של החברה עובדת עבורכם 24/7 מתוך הכרה בחשיבות הרבה של העבודה. בכל רגע שבו תהיה לכם תקלה יעמדו לרשותכם אנשי המקצוע הטובים ביותר, וכל זה כדי לאפשר לכם להנות ממערכת שעובדת ללא תקלות.

חיסכון במקום

ברגע שכמות המידע שלכם עוברת רף מסוים, אתם זקוקים לשרתים רבי עוצמה ולו כדי לאחסן את המידע. מידע עסקי שאותו חברות אוספות מגיע מהר מאוד לנפחים עצומים, מה שדורש מכם הקצאה לא מעטה של מקום עבור אותו מידע. ברגע שאנחנו מחזיקים עבורכם שרת ייעודי כל המידע נמצא באופן פיזי אצלנו בחברה, ואתם לא צריכים לדאוג למקום שבו תאחסנו את כל המידע שצברתם.

וירטואליזציה

אחד הדברים החשובים ששרת ייעודי מאפשר לכם לעשות הוא וירטואליזציה של תהליכים רבים. בלי להיכנס לפרטי הפרטים של התהליך הזה, המשמעות המעשית שלו היא שאתם ממשיכים לעבוד בדיוק כמו שהייתם רגילים, אולם מאחורי הקלעים הפקודות שאתם רוצים שיקרו עוברות תהליך עיבוד שגורם לכך שהן יתבצעו בצורה מהירה יותר, לא משנה מי מהעובדים שלכם ביצע אותן.

אפשרות לשדרוג

אחד האתגרים הכי גדולים בתחום השרתים הוא להבין מה גודל השרת שאליו אנחנו זקוקים. ככל שהשרת יהיה בנפח גדול יותר כך מהירות העבודה שלנו תשתפר. עם זאת, תשתית רחבה יותר עולה יותר כסף, ככה שיש גם צד שבו הייתם רוצים להסתפק בתשתית קטנה. זו בדיוק הסיבה שכדאי לכם להכיר את אפשרות השדרוג. גם אחרי שכבר יהיה לכם שרת ייעודי, תמיד ניתן לשדרגו.

כמה זה יעלה לנו

שרת ייעודי הוא מוצר שאתם משכירים, כאשר במחיר ההשכרה כלול כל השירות שעליו קראתם כאן. המחיר עבור שרת ייעודי למשך חודש אחד הוא 1950 ₪. במידה ותרצו גיבוי נוסף לעבודה שלכם הדבר יהיה כרוך בתוספת תשלום, כמו גם שירותים אחרים שאותם תוכלו לדרוש. ההמלצה שלנו היא שתגישו פנייה עם הצרכים המדויקים שלכם, ואנחנו כבר נדע להתאים לכם שרת שעונה עליהם.

sweethome.co.il

sweethome.co.il היא בתחום אחסון האתרים. לחברה יש ניסיון רב בתחום האחסון, מתוך הבנה שחברות שרוצות לעבוד בצורה מהירה חייבות לאחסן את האתרים שלהן בשרתים רבי עוצמה. הדגש המרכזי בחברה הוא על שירות הלקוחות, מתוך הבנה שחברה שמקבלת שירות בתחום אחסון האתרים היא כזו שזקוקה למענה מהיר לכל תקלה. כל מה שנשאר לכם זה פשוט להגיע אלינו.

לסיכום

המושגים של אחסון אתרים, מחשוב ענן וכמובן שרת ייעודי הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת העבודה במקומות רבים. הסיבה לכך היא שכולנו רוצים לעבוד מהר יותר, לא משנה מה המקום שבו אנחנו נמצאים. כאן קיבלתם סקירה מקיפה על האפשרות להשכיר שרת ייעודי עבור הצרכים שלכם. השרת הזה יאפשר לכם לעבוד בצורה בטוחה, מהירה ויעילה לא משנה מה המקום שבו אתם נמצאים כרגע.

תגובות