כלכלה וצרכנות

כל אחד יכול להיות מסתערב? נפתח מתחם הפאודה בראלי ארט

  • פורסם 21/12/21
  • 22:01
  • עודכן 21/12/21
באדיבות אקסטרים ראלי ארט
צילום: באדיבות אקסטרים ראלי ארט

אך מה שמלמד יותר מכל על ההצלחה של התוכנית, זה עצם העובדה שהיא הפכה מתוכנית טלוויזיה לדבר "אמיתי", במסגרת מתחמי הפעלות לקהל הרחב. למשל, לאחרונה נפתח מתחם פאודה של ראלי ארט המיועד לקהל הרחב. כל מי שרוצה להרגיש כמו בתוכנית המפורסמת וחולם להיות ליאור רז, מגיבורי הסדרה, לפחות ליום אחד, יכול להגשים את החלום שלו במתחם של ראלי ארט.

בשביל להבין מה בדיוק מציעים לנו במתחם, נסביר בקצרה מה זה בדיוק פאודה, לפחות על פי התוכנית. מדובר בצוות של חיילים אשר מגיעים אל מקום זר, מקום בו הם צריכים ללמוד ולדעת כיצד להשתלב באופן טבעי מבלי שיצליחו לחשוף אותם, לבצע פעולה ולחזור אל בסיסם בשלום. בז'רגון הצבאי, מדובר על מסתערבים, חיילים שמתחפשים למקומיים, מבצעים פעולה מבלי שאיש יודע שמדובר באנשים זרים ולמעשה מדובר בחיילים.

מה יש במתחם פאודה של ראלי ארט

חברת ראלי ארט ידועה בזכות העובדה שהיא מפעילה מגוון רחב של משחקים והפעלות המיועדים למקומות עבודה, בתי ספר, תנועות נוער, חוגים ומשפחות. מדובר על חברה המפעילה מתחם בו אפשר ליהנות ממשחקי פיינטבול ולייזר טאג, טיולי איזי ריידר, סדנאות ועוד.

כאמור, כעת החברה החלה להפעיל גם מתחם פאודה. מדובר על אשר עוזר למשתתפים להבין מה זה להיות מסתערב, כיצד משתלבים באוכלוסייה מקומית מבלי שאיש יצליח לזהות אותם, כל זה באור יום, כשהמטרה היא לבצע משימה מסוימת ולחזור בשלום.

במתחם של ראלי ארט שנפתח רק לאחרונה אפשר למצוא את התפאורה הנדרשת לשם פעילות פאודה, מקבלים את הכלים והאמצעים הנדרשים בשביל להרגיש כמו חיילים מסתערבים אמיתיים, וכן מקבלים את כל ההסברים הנדרשים כיצד לפעול בשטח.

בין היתר, המתחם כולל שורה של תחנות פעילות, ביניהן, תחנות קרב מגע, כושר גופני, מודיעין, ספורט, שימוש בכלי נשק ואמצעים שונים, תלבושות ועוד. כל משתתף עובר בכל אחת מהתחנות הנ"ל, לומד עליה וכמובן מתנסה בה באופן אמיתי. כך הוא יכול ללמוד מה זה אומר להיות מסתערב.

חשוב להבהיר, הפעילות אומנם נעשית במתחם ראלי ארט, אך הפעילות עצמה מועברת על ידי חברה בשם פאודה בייס שמתמחה בתחום כזה של פעילות. החברה עורכת את הפעיחות במקומות שונים והיא פונה אל קהלים מגוונים. בפעילות יכולים להשתלב גברים ונשים, מבוגרים וצעירים, כמובן שהשתתפות תלויה במצבם הבריאותי של המשתתפים ובכך שאין שום מגבלה פיזית או אחרת שמונעת מהם את זה.

איך מזמינים פעילות פאודה ולמי זה יכול להתאים?

פעילות פאודה בראלי ארט, כאמור, יכולה להתאים לכל אחד ואחת. זו יכולה להיות פעילות בעלת אלמנט חינוכיים ומעשיים, אך זו יכולה להיות גם פעילות לצרכי גיבוש, פעילות המתאימה ליום כיף ועוד.

למשל, זה יכול להתאים לבני נוער לפני צבא המבקשים להתנסות ולהבין מה זה אומר להיות מסתערב. זה יכול לעזור לבני נוער רבים לקבל החלטה לגבי שירותם הצבאי, זה יכול גם להעניק להם כלים כיצד לפעול בזמן אמת, אם הם יידרשו לכך.

כמו כן זו פעילות שיכולה להתאים למבוגרים המבקשים להתנסות בחוויה יוצאת דופן, חוויה ייחודית שלא ניתן ליהנות ממנה כל יום בכל מקום. פעילות זו יכולה להתאים ליום גיבוש במקום העבודה, זו יכולה להיות פעילות ליום כיף של חברים, ואפילו זו יכולה להיות פעילות המתאימה לאורחים מחו"ל אשר רוצים להכיר מקרוב את המציאות הישראלית המיוחדת.

שירות פאודה של ראלי ארט, ניתן כאמור במתחם מיוחד, אשר מעוצב בצורה ייחודית וכולל בתוכו את כל האמצעים והפרטים הרלוונטיים לשם פעילות שכזו. כמו כן, ניתן להזמין לצד פעילות זו גם שירות קייטרינג מיוחד, אשר יוגש למשתתפים לפני, בזמן ואחרי הפעילות.

כל מה שצריך לעשות זה ליצור קשר עם צוות המתחם, להזמין מקום, ליידע את הצוות במספר המשתתפים, מועד האירוע, והם כבר ידאגו לתכנן את כל הדברים בצורה נכונה ומדויקת.

לקביעת יום פעילות במתחם פאודה של ראלי ארט לחצו כאן

 

 

 

תגובות