כלכלה וצרכנות

חברת בנייה ירוקה מומלצת

בשנים האחרונות יותר ויותר בני אדם נכנסו להעמקה סביב המודעות הסביבתית. איכות הסביבה נהפך להיות נושא חם וכל אחד ואחת מבני האדם מבינים יותר ומנסים לפעול אחרת. לצערנו ככל שאנו מזהמים את הסביבה, כך אנו פוגעים יותר ויותר בטבע, יחד עם זאת אי אפשר להימנע מלחיות את החיים, מלהקים מפעלים, מלעבוד, לבנות וכו...

  • תוכן שיווקי
  • פורסם 06/01/22
  • 22:04
  • עודכן 06/01/22
צילום: FREEPIK

תמיד יש לנו בחירה.

בידינו, כבני אדם, יש לנו בחירה, תמיד. אנחנו היחידים מכל הטבע העצום שלנו שניתנה לנו זכות הבחירה. לכן, תמיד יש אופציה לבחור אחרת ולשנות. אתם עומדים מול הגשמת חלום, הגיע הזמן לבנות, למצוא פתרונות למצוקת הדיור שהפכה גם היא לנושא החם בשנים האחרונות. אז למה לא לבחור בחברת בנייה ירוקה מומלצת? כזאת ששמה מול עיניה חזון ברור, לשלב בנייה עם מודעות לאיכות הסביבה. הגיע הזמן שגם חברות בניה יהיו ירוקות.

״Ecobuild״, מערכות בנייה אקולוגיות מתקדמות. הגיע הזמן לשינוי מהותי שיגרום לטבע להמשיך להיות ירוק. כבר לא צריך לבחור בין איכות הסביבה לבין בנייה חדשה, אפשר למצוא את שניהם אצלנו. חברת אקו בילד סיסטם בע״מ, חברת בנייה ירוקה מומלצת שמה עומד מול עיניה הוא היכולת לעזור במצוקת הדיור, לקחת חלק בבנייה ירוקה.

במהלך השנים, אחרי שנשמנו את החזון שלנו, הלכנו יחד, כמה אנשי עסקים, וחיפשנו אחר פתרון ממשי. אחרי לא מעט חיפושים מצאנו את מוצרי חברת הענק הקנדית NUDURA. הבנו שהם החברה הטובה ביותר לצמצום הפיגור. מצאנו אין סוף פלוסים למבנים כמו בידודים שונים, חומרים אחרים ואיכותיים ולבסוף חזרנו ארצה עם שיטה חדשנית ופורצת דרך בעולם הבנייה הירוקה, והגיע הזמן להפיץ את הבשורה

כבר אין צורך לחפש אחר חברת בנייה ירוקה אחרת, וכבר אין צורך לנסות לחפש מי מהחברות שמות דגש גם על איכות הסביבה וגם על פתרון הדיור. אצלנו תמצאו הכל תחת קורת גג אחת, תוך הבנה וראייה כוללת של הלקוחות כחלק מהטבע, כי אין נפרד בין בניה לבין המקום שעליו אנו חיים.

אנחנו, ב-׳חברת אקו בילד׳ – הפכנו לנציגיה הבלעדיים של החברה הקנדית. ככל שהזמן חלף, כך הבנו שההצלחה בשיטת הבנייה ממריאה שחקים והפכה להיות השיטה הכי מבוקשת שיש. עכשיו גם בישראל. העסקנו את מיטב המומחים בתחום, תחת פיקוחיים מהותיים, הקשורים לאיכות המוצרים, איכות הבנייה, ואיכות הסביבה – ירוק זו הבנייה החדשה. 

חשוב לנו להוביל רעיונות חדשים. להביא את החדשנות לקדמת הבמה, הכוללת בתוכה ידיעה פשוטה מאוד, איכות הסביבה אינה נפרדת מהשאר, יש לנו בחירה, ויכולת בחירה, ועלינו להתחיל לבחור נכון. אנחנו דוגלים באיכות, שביעות רצון, שימוש בחומרים הכי טובים שקיימים היום שמגיעים הישאר מהמקור. חברת הבנייה הירוקה המומלצת היום בארץ ישראל כבר נמצאה. פנו אלינו עוד היום למידע נוסף.  

 

תגובות