כלכלה וצרכנות

המובילים שלא הכרתם ושכדאי לכם להכיר

הובלות הן שירות מבוקש ומדי חודש נעשות אלפי הובלות מסוגים שונים במדינת ישראל. אך בניגוד לתדמית המוכרת של הובלת חפצים במשאיות גדולות, רוב ההובלות מסתכמות בלא יותר מפריט אחד או מספר חפצים לכל היותר. יתירה מכך ישנן הובלות מיוחדות שמחייבות עבודה עם מוביל שמתמחה בכך.

  • תוכן שיווקי
  • פורסם 29/05/22
  • 01:17
  • עודכן 29/05/22
צילום: 123rf

לפניכם סקירה של מובילים בישראל שלא הכרתם ושכדאי לכם להכיר לפני ההובלה הבאה שלכם מפני שהם יכולים לעתים קרובות לספק לכם שירות טוב ומקצועי יותר ואפילו במחירים זולים בעשרות אחוזים ביחס לחברות הובלה אחרות.

מובילים קטנים להובלות קטנות

יותר מ-50% מסך ההובלות במדינת ישראל הן הובלות קטנות שמוגדרות כהעברה של פריטים בודדים.

זה יכול להיות הובלת מקרר, העברת ארגזים, רהיטים ואפילו דירות קטנות עם מעט חפצים.

העניין עם הובלות קטנות הוא שאם לא מבצעים אותן באופן יעיל, יכולים להיכנס להוצאות מיותרות ולעתים גם לסבול מסחבת מיותרת שנובעת מהתקשרות עם חברת הובלה גדולה שמתאימה יותר להעברת דירות ומשרדים ופחות להובלת פריטים בודדים.

מה עושים? מזמינים מובילים קטנים! מוביל קטן הוא כינוי למי שמתמחה בהובלת פריטים ובדרך כלל גם עושה את זה לבדו באמצעות טנדר. שיטת העבודה המיוחדת הופכת את השירות לנגיש ומהיר וגם ליותר זול מפני שמוביל עם מעט הוצאות שנובעות מהעסקת עובדים ועבודה עם משאית גדולה, יכול לתמחר לכם הובלה קטנה באופן הרבה יותר תחרותי ביחס לחברת הובלה שמתאימה להעברת דירות ומשרדים.

הובלת פסנתר זה מקצוע

הובלת פסנתר היא עוד שירות מעניין מפני שמצד אחד מדובר באחד המבוקשים ביותר בתחום ההובלה אך מצד שני לא כדאי להזמין כל מוביל שאתם פוגשים כדי להעביר פסנתר ממקום למקום.

הסיבה היא שהובלת פסנתרים היא אחת המורכבות ביותר שאתם יכולים להעלות על הדעת. מדובר בחפץ שיכול להיות כבד וגדול מאוד אך יחד עם זה גם עדין ושיכול להיפגע מכל טלטלה או מכה.

אז איך מובילים פסנתר באופן בטוח? מזמינים את מי שמתמחה בכך. תוכלו להזמין מוביל להובלת פסנתר באתר 'בקטנה' ולהיות בטוחים שהפסנתר יגיע אל מקומו בשלום.

הובלה של פסנתרים מחייבת עבודה זהירה ותכנון קפדני ולעתים גם מצריכה אמצעים נוספים כמו מנוף או משאית גדולה במיוחד.

מובילים על הדרך

אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך בהובלה היא להצטרף אל אחת קיימת. למה הכוונה? נניח שאתם צריכים להוביל דבר מנקודה אחת לאחרת ויכולים למצוא מוביל שנמצא על הדרך בין שתי הנקודות האלה.

מוביל שנמצא על הדרך ומבצע כבר הובלה אחרת יכול לצרף את הפריטים שלכם ולהציע לכם את כל השירות במחירי מאוד משתלם.

מצד אחד הוא כבר עושה את דרכו אל הנקודה שגם אתם צריכים ומצד שני הוא יכול להעמיס את החפצים שלכם על הדרך כך שבסופו של דבר מדובר עבורו בתוספת מבורכת ועבורכם מדובר בהובלה משתלמת במיוחד.

שירות בונוס - תהיו המוביל של עצמכם

רוצים לחסוך בהובלה באופן המקסימלי? כדאי שתכירו את השירותים שיסייעו לכם לבצע הובלה עצמית.

מדובר בשירות שצובר פופולאריות בשנים האחרונות ובמרכזו היכולת שלכם לבצע את ההובלה באופן עצמאי הודות לאפשרות לשכור כלי רכב מתאימים להובלה ובכלל זה השכרת טנדר או רכב מסחרי להובלה ואפילו השכרת משאית ליום כולל נהג.

חלק מנותני השירותים האלה גם מציעים אמצעי עזר נוספים שיכולים לסייע לכם בהובלה ובכלל זה עגלות מתאימות, כבלים לקשירה ועוד.

באופן הזה תוכלו לבצע הובלות רבות (אם כי לא את כולם) באופן עצמאי וכך לחסוך אלפי שקלים. שימו לב שלא תמיד ניתן לבצע הובלה עצמית מפני שלעתים צריך להעביר פריטים כבדים מאוד כמו מקרר או מכונת כביסה וצריך להיעזר במוביל מקצועי.

ועוד באותו עניין

תגובות