כלכלה וצרכנות

ביטוח בריאות מומלץ – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

צריכים ביטוח בריאות מומלץ? בעזרת פורטל הביטוחים הגדול בישראל תמצאו ביטוח בריאות מומלץ שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר לכל החיים ויספק לכם את שלושת הפרמטרים החשובים בכל ביטוח ארוך טווח: כיסוי ביטוחי, שירות לקוחות ועלות משתלמת.

  • תוכן שיווקי
  • פורסם 20/04/22
  • 11:24
  • עודכן 20/04/22
צילום: FREEPIK

ביטוח בריאות מומלץ חייב לכלול את כל המרכיבים האלה ועוד. קראו מאמר זה ועוד מאמרים בתחום הביטוח, הפנסיה, החיסכון וההשקעה באתר פורטל הביטוחים הגדול בישראל, הרחיבו את ההשכלה הפיננסית שלכם בתחום ומצאו את ההצעות הטובות ביותר לכל סוגי הביטוחים הקיימים: ביטוח דירה ורכב, ביטוח חיים ובריאות, ביטוח משכנתא ועוד.

כל שירותי הביטוח במקום אחד – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

ערכו השוואת ביטוחי בריאות ומצאו ביטוח בריאות לכל כיס בעזרת פורטל הביטוחים הגדול בישראל. כפי שציינו בפסקה הקודמת, ביטוח בריאות מומלץ הוא ביטוח שמשלב בין שלושה פרמטרים מרכזיים שהופכים אותו להיות ביטוח בריאות מומלץ. הנה הם בהרחבה:

  • איך למצוא ביטוח בריאות מומלץ – פרמטר מס' 1: המחיר – המחיר הוא לאו דווקא הפרמטר הכי חשוב בבחירת ביטוח בריאות מומלץ אך מכיוון שרבים מסתכלים קודם כל המחיר והוא הפרמטר שרבים מחשיבים כחשוב ביותר (למרות שזאת טעות) נתחיל איתו. כאמור אנו לא מסכימים אם הקביעה שמחיר חשוב יותר מהכול וטוענים שאי אפשר לנתק את פרמטר המחיר משאר הפרמטרים. בצורה פשוטה יותר נסביר: מה הטעם לרכוש פוליסת ביטוח זולה אם היא לא מכסה אתכם בצורה טובה ולא נותנת לכם פיצוי כספי רחב על כמה שיותר מקרים בהם הפוליסה מופעלת? כלומר, המחיר הוא נגזרת של איכות הפוליסה. בכל מקרה ההבדלים בין פוליסות הביטוח השונות לא גדולים אך רק כאשר משווים אותן אחד לאחד מבחינת מה שהם מכסות, זה רלוונטי, ולכן אין טעם להתייחס למחיר הביטוח בנפרד משאר המרכיבים בו.
  • איך למצוא ביטוח בריאות מומלץ – פרמטר מס' 2: הכיסוי הביטוחי – כאן כבר אנחנו מדברים על הדברים החשובים באמת: מה כלול בפוליסה. ביטוח הבריאות שלנו חשוב מאוד לכולנו וכדאי שנבין כמה דברים בסיסיים לגביו. ראשית, כל אחד צריך לדעת שיש לו כבר ביטוח בריאות ממלכתי במסגרת היותו אזרח ישראל. ביטוח זה מוענק לו במידה והוא משלם את תשלומי הביטוח הלאומי וניתן לו על ידי קופת החולים בה הוא בוחר להירשם. בנוסף כל אחד יכול לשדרג את הביטוח הרפואי הממלכתי הזה ורבים עושים זאת במסגרת שדרוג רמת הביטוח הרפואי בקופה עצמה על ידי מסלולי זהב, פרימיום וכדמה. מעל שתי הדרגות האלה יש את אלו שבוחרים אפילו להוסיף על זה ולעשות ביטוח בריאות פרטי מקיף. כמובן שבתשלום נוסף אך הוא הביטוח הטוב ביותר שכולל הכי הרבה תרופות, טיפולים, רופאים ומספק את שירותי הרפואה הטובים והמהירים ביותר בכל תחום רפואי.
  • איך למצוא ביטוח בריאות מומלץ – פרמטר מס' 3: השירות - שירות הלקוחות בחברת ביטוח הוא דבר חשוב ביותר. אמנם רוב הזמן אנחנו כלל לא מתעסקים עם חברת הביטוח ורק משלמים לה כל חודש, אבל ברגע האמת, במקרה בו נקלע לצרה רפואית, נעבור תאונה, פציעה או מחלה, אנחנו רוצים להיות מבוטחים בחברת ביטוח שנותנת לנו מענה אישי ומקצועי הכי חשוב: לא שמה לנו מקלת בגלגלים ולא מעכבת את תשלום הפיצוי ואת כספי הביטוח המגיעים לנו עבורם שילמנו כל השנים.

איפה מוצאים היום ביטוח בריאות מומלץ - פורטל הביטוחים הגדול בישראל

רוצים למצוא ביטוח בריאות מומלץ ואיכותי? התחילו בביצוע השוואת ביטוחי בריאות בפורטל הביטוחים הגדול בישראל ומצאו ביטוח בריאות לכל כיס שייתן לכם את המענה המושלם בכל שלושת הפרמטרים שמנינו. פורטל הביטוחים הגדול בישראל מאגד את כל המידע ומאפשר לכם להכיר את כל סוגי הביטוח ולקבל הצעות ביטוח משתלמות בלחיצת כפתור. יש היום תחרות גדולה בין חברות הביטוח אך רוב המבוטחים לא בקיאים בנושא ומעדיפים להישאר באותה קופת חולים, באותו מסלול בו היו הוריהם. מעטים בוחרים ללמוד איזו חברת ביטוח ואיזה ביטוח נותן את התנאים הטובים ביותר ומעדיפים להאמין שלא יזדקקו לשירותי הביטוח כלל. מה לעשות שהמציאות שונה וכולנו מתבגרים ונזקקים ליותר ונותר שירותים רפואיים עם השנים. אנחנו מדברים על רוב האוכלוסייה, אך בל נשכח את החולים הכרוניים, אנשים הזקוקים לתרופות יקרות שאינן נכללות בסל התרופות, אנשים שצריכים לעבור ניתוחים מיוחדים ועוד שירותי רפואה רבים שרבים מאתנו זקוקים להם על בסיס קבוע.

שומרים על הבריאות אך עושים ביטוח בריאות במקביל ליתר ביטחון

הדרך הכי טובה להימנע מהצורך בהפעלת הביטוח הבריאותי שלנו היא כמובן שמירה על אורח חיים בריא, תזונה נכונה וכו'. אך גם אם נעשה זאת, אין לדעת מה יוליד יום ובכל רגע נתון אנחנו יכולים להיקלע למחלה נדירה, לעשות תאונה, להיפצע וכדומה. כך שגם אם אחנו הכי בריאים שבעולם כרגע, אי אפשר לדעת מה יהיה מחר ולכן ביטוח הוא כלי חשוב שכל משפחה צריכה להכיר הייטב, לדעת מה כולל הביטוח ולקבל החלטה להרחיב את הביטוח בהתאם לצרכים הרפואיים וליכולות הכלכליות של המשפחה על מנת לישון טוב בלילה בידיעה שגם אם חלילה נקלע למצב רפואי קשה, יש לנו גיבוי וביטוח שיעשה את כל ההבדל ברגע האמת כאשר לא רק נזדקק להחלים בעזרת שירותי הרפואה שהוא מספק (ואז אנו רוצים את הטובים ביותר) אלא גם נזדקק לכסף לטיפולים ולמימון החיים בינתיים במידה ונפסיק לעבוד כתוצאה מאותה בעיה.

מזומנים ללמוד עוד על ביטוח בפורטל הביטוחים הגדול בישראל, להשאיר פרטים ולקבל הצעות משתלמות לכל סוגי הביטוחי הקיימים. להתראות ובהצלחה!

 

פורטל הביטוחים הגדול בישראל

טלפון: 073-272-5261

www.2bit.co.il

 

ועוד באותו עניין

תגובות