כלכלה וצרכנות

איך לבחור שמאי מקרקעין מומלץ בתל אביב ?

תחום הנדלן משל עצמו הוא תחום רחב ידיים, הוא כולל לא מעט סעיפים, הסתעפויות ומשתנים שונים אשר עשויים להשפיע על כל עסקה, החל מהמיקום הארצי שלה ועד לגיל הבנייה שלה או לצרכים שונים מטעם הממשלה.

  • תוכן שיווקי
  • פורסם 11/05/22
  • 07:25
  • עודכן 11/05/22
צילום: FREEPIK

אל כל אלו מצטרפים גם אנשי מקצוע שונים העוסקים בתחום בצורה ישירה או עקיפה כמו עורכי דין, מתווכים, אדריכלים, שורת פקידים שונים וכמובן שמאי המקרקעין. במקרה שנבקש לבצע עסקת נדל''ן בצורה מיטבית ואפקטיבית, בין אם למטרת ''אקזיט'' ובין אם לשימוש לשנים רבות חשוב לעשות שימוש בשירותיו של שמאי מקרקעין מומלץ בתל אביב .

 

מה שמאי מקרקעין צריך לדעת בעיר כמו תל אביב

כמו שלכל עיר יש את האופי המיוחד שלה, צורת הבנייה וההיסטוריה המלווה אות ואת האופי שלה כך גם צורת השימור, הבנייה ותוכניות בניין עיר. בתל אביב למשל ישנם אזורים שונים המוגדרים כאזורים לשימור ועליהם מגבלות שונות, החל משינוי בשלבים הפרוצדוראליים ועד ליכולת השינוי של החזיתות וניוד של זכויות בנייה. אל כל אלו שמאי מקרקעין מומלץ בתל אביב צריך להכיר גם כן את תוכנית הרובים של העיר, המאפשרת וויסות נכון של בנייה בעיר כאשר לכל אופי קיימות הגדרות בנייה שונות והגדרות שונות לתוספי בנייה ועד לעיצוב האדריכלי.

 

איך השוני בא לידי ביטוי ואיך למצוא שמאי מומלץ

 לעיריית תל אביב קיימות לא מעט תוכניות בנייה שונות על מנת להסדיר ולהגדיר את אופיי הבנייה ברובעים השונים, וכמובן שאל כל אלו מתווספת כמובן תוכניית בניית הרכבה הקלה. כך למשל עלול רוכש פוטנציאלי לרכוש דירה באזור בו יכולת השינוי של הדירה או מתן ההיתר לשיפוץ מסוים שכבר נבנה עלולים להיות בלתי אפשריים. בין אם עקב אופי הבנייה בעיר עקב תוכנית הרכבת הקלה ובין אם עקב תוכניות הרבעים השונות, על כן שמאי מקצועי אמור ''לשחות'' בסוגי התוכניות ואופים, בכדי לתת הערכה מדויקת ונכונה. ובכדי למצוא שמאי מקרקעין מומלץ בתל אביב, נוכל לעשות זאת דרך מגוון פלטפורמות שונות החל מהרשתות החברתיות ועד לאתרים ייעודים לחיפוש אנשי מקצוע מסוג זה.

ועוד באותו עניין

תגובות