יהדות

הרבנים עם כשרות צהר

בימים אלה כשרות צהר יוצאת בקמפיין גדול ומשמעותי בו יוצגו עשרות רבנים מתוך הציונות הדתית שתומכים בכשרות צהר ומביעים אמון בפיקוח הכשרותי, במשגיחי הכשרות ובהקפדה בהלכה.

בין היתר לוקחים חלק בקמפיין ראשי ישיבות מובילות בציונות הדתית, רבני ערים ומועצות, כותבי ספרי הלכה והוראה, רבני קהילות ועוד.

"אנחנו יודעים לומר שרוב גדול בציבור שומרי הכשרות בישראל אוכל בכשרות צהר. יחד עם זאת מצאנו שיש קבוצה גדולה שמבקשת לדעת ולשמוע עמדה רבנית על איכות הכשרות שלנו ולכן בחרנו להציג דבריהם של עשרות רבנים שתומכים בנו לציבור" הסביר יהודה זיידרמן מנכ"ל כשרות צהר.

הרב ישראל סמט מרכז ועדת הכשרות של צהר: "קשת רחבה של רבנים מתייצבת כדי לומר את האמת על כשרות צהר. הם מגיעים ממקום נקי ללא כל אינטרס. שורה ארוכה זו של רבנים תיתן בטחון לכל מי שמקפיד בהלכה שכשרות צהר היא כשרות מוקפדת".

הקמפיין שייצא לדרך ביממה הקרובה יתפרש בשורה ארוכה של עיתונים עלוני שבת ודיגיטל, הוא יכלול התייחסות של הרבנים ואת עמדתם הברורה. בנוסף יעלה הקמפיין גם ברשתות החברתיות.

"אנחנו מבקשים להגיע באמצעות הקמפיין לכל אחת ואחד כדי להשריש את המסר וגם כדי לאפשר למי שמבקש לשאול שאלות ולאתגר אותנו לדעת שיש כתובת רבנית ושיש להם על מי לסמוך", סיכם זיידרמן.

תגובות