חם ברשת

תושבת ת"א לחולדאי: "מלא את המזרקה לצורך קפיצה המונית"

לדבריה של עדי דובסון, נמנע מתושבי העיר לחגוג את הכרזת לפיד "עלה בידי" בקפיצה המסורתית לבריכה בכיכר רבין. לקראת השבעת ממשלת השינוי - היא מבקשת למלא מחדש את המים

חגיגות בכיכר רבין (ארכיון)
צילום: Roni Schutzer, Flash90

עורכת הדין עדי דובסון מתל אביב פנתה במכתב לראש עיריית תל אביב, רון חולדאי, ובו ביקשה שהעירייה תדאג למילוי בריכת המזרקה בכיכר רבין כדי שההמונים יוכלו לחגוג בה בעת השבעת ממשלת השינוי.

לדבריה של עורכת הדין, ביום הכרזתו של לפיד "עלה בידי להקים ממשלה" התברר כי המזרקה בכיכר הסמוכה לעירייה ריקה ממים, מה שמנע מתושבי העיר לחגוג בקפיצות כפי שנעשה בעת זכייתה של נטע ברזילי באירוויזיון.

דובסון טענה במכתב כי הכרזתו של לפיד הנה "אירוע היסטורי" מאחר ורוב תושבי העיר הצביעו בבחירות לאחת מהמפלגות המרכיבות את הקואליציה העתידית. והוסיפה כי על פי נתוני ועדת הבחירות לכנסת ה-24, כ-73% מתושבי העיר בחרו בממשלת השינוי, אך בפועל הנתונים גבוהים הרבה יותר.

המכתב של עדי דובסון
המכתב של עדי דובסון
צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק

"במצב דברים אלו, לא יכול להיות חולק על הצורך הגואה בקרב תושבי העיר לחגוג (ובעגה המקומית "להרים") את השינוי הקרב ובה בכיכרות העיר, ואף החלו להתארגן קבוצות לחגיגות אלו ברשתות החברתיות", ציינה דובסון.

עורכת הדין הוסיפה וכתבה כי כיכר רבין הנה המקום הראוי לציון הקמת ממשלת השינוי כיוון ש"זהו ליבה הפועם של העיר, והמקום בו רוחות השינוי נשבו בעבר".

לסיכום מבקשת דובסון מחולדאי, למלא את הבריכה קודם להשבעת ממשלת השינוי ולכל היותר תוך 7 ימים "כדי שתושבי העיר יוכלו להיערך לקפיצה בהתאם". יחד עם זאת היא מציינת, כי במידה והדבר אינו אפשרי - יש להפנות את התושבים אל בריכה "חלופית", כגון זו שבכיכר הבימה.

תגובות