חם ברשת

חברת "דלק": העובדת שהשחיתה את דגל ישראל הושעתה ותוזמן לשימוע

אחרי פניות רבות, בחברת "דלק" השעו את העובדת דנה חורי, לאחר שהעלתה בטיקטוק סרטון בו השחיתה את דגל ישראל בסכין

צילום: צילום מסך

סערה ברשתות בעקבות סרטון בו נראית צעירה עם סכין שתולשת את דגל ישראל. מי שמככבת בסרטון היא דנה חורי, תושבת ירושלים ואושיית טיק-טוק שעובדת לפרנסתה בחברת 'דלק', אשר בבעלותה גם רשת חנויות הנוחות 'מנטה'.

לאחר שגולשים רבים צפו בפוסט של חורי הם הבחינו שהיא לובשת מעיל עם הלוגו של 'דלק' ושל 'מנטה' ופנו לשירות הלקוחות של החברה כדי לברר כיצד טיפלה במקרה החמור.

יואב אליאס ("הצל") פרסם את הצ'אט עם נציג השירות של "מנטה" בדף הפייסבוק שלו וביקש מעוקביו לשלוח גם הם פניה לחברה. "זוכרים את אושיית הטיק טוק הערביה האנטישמית עם 130 אלף עוקבים דנה חורי? אז מסתבר שהמחבלת בפוטנציה הזאת זו בחורה שמסיתה בטיק טוק נגד יהודים וצה"ל, בחורה שמסתובבת עם סכין קומנדו ודוקרת דגלי ישראל ברחובות ירושלים, עובדת בלא פחות מאשר בדלק מנטה בירושלים, כן הבחורה הזאת נותנת לכם שירות ואלוהים יודע מה עוד אתם מקבלים שם", כתב אליאסי.

אליאסי המשיך וסיפר: "חבר שלי פנה לדלק לקבלת תגובה והם עשו טובה שהם ענו אז אני מבקש מכם לפנות אליהם גם. אני רוצה לראות שהם מתעלמים מכולנו. כי אדם שדוקר דגלים בסוף ידקור אנשים!"

כמו כן, "הצל" פרסם גם את ההתכתבות בין אחד הגולשים שפנה לשירות הלקוחות של "דלק":

  • הגולש: עובדת שלכם השחיתה את דגל ישראל.
  • שירות לקוחות דלק: שלום! באיזה תחנה היא עובדת?
  • הגולש: את זה אתם צריכים לדעת. היא עובדת שלכם עם חולצה שלכם. חתכה עם סכין והשחיתה את דגל ישראל.
  • שירות לקוחות דלק: זה עובר לטיפול.
  • הגולש: לא מקבל תשובה כזאת. באיזה תחנה היא עובדת? יודעים שבירושלים. אבל איפה ומה הטיפול? טיפול זה פיטורין וחשיפה שלה. גם המשטרה אחריה, יש כבר תלונה נגדה.
  • שירות לקוחות דלק: אני מבינה את רגשותיך... אך הנושא בבירור ובטיפול של הגורמים הרלוונטיים.
  • הגולש: אני מבקש תגובה רשמית שלכם לנושא ולעובדת אשר בבירור עובדת אצלכם בתחנה. לובשת את מדי החברה ומצטלמת במקום העבודה.

זוכרים את אושיית הטיק טוק הערביה האנטישמית עם 130 אלף עוקבים דנה חורי? אז מסתבר שהמחבלת בפוטנציה הזאת זו בחורה שמסיתה...

פורסם על ידי ‏(הצל) the shadow‏ ב- יום ראשון, 25 באפריל 2021

התשובה של 'דלק' הגיעה כשעה אחרי הפוסט של "הצל", שפרסם גם אותה בדף שלו ושאל את עוקביו אם הם מרוצים מהתשובה:

"מדלק ישראל מבקשים להבהיר: אנו רואים את הדברים בשאט נפש. דלק ישראל הינה חברה, אשר מכבדת את כל אזרחי ישראל באשר הם, והיא מצפה מאזרחיה לכבד את דגל ישראל. החברה השעתה את העובדת והיא תוזמן לשיחת שימוע בהקדם האפשרי", לשון התגובה.

ראיתם איזה יופי אחרי מעל ל24 שעות של התעלמות קצת לחץ והופ תגובת דלק... למרות שהתגובה הזאת היא חצי כוח, וכמו פלסטר על פצע פתוח בואו נראה איך זה מתקדם. מה אומרים התגובה מספקת אתכם?

פורסם על ידי ‏(הצל) the shadow‏ ב- יום שני, 26 באפריל 2021

תגובות