צבא וביטחון

נתניהו: "איננו תולים יהבנו בשום הסכם עם איראן"

בטקס האזכרה הממלכתי לנופלים בקרב על תל-חי, תקף ראש הממשלה את הכוונה לחזור להסכם הגרעין: "עם או בלי הסכם, נעשה הכל כדי שאיראן לא תתחמש בנשק גרעיני"

דברי נתניהו על איראן בטקס הממלכתי
צילום: איתי בית און/ לע"מ

היום (ג') נערך טקס האזכרה הממלכתי ליוסף טרומפלדור והלוחמים שנפלו בי"א באדר תר"פ בקרב על תל-חי.

בנאום שנשא בטקס, תקף ראש הממשלה בנימין נתניהו את הכוונה לחזור להסכם הגרעין: "איננו תולים את יהבנו בשום הסכם עם משטר קיצוני כמו זה של איראן. ראינו את טיבם של הסכמים אלה בהסכם עם צפון קוריאה. עם הסכם או בלי הסכם נעשה הכל כדי שאיראן לא תתחמש בנשק גרעיני".

"יש קשר ישיר בין עמידת תל חי לבין הקמת ההגנה הארצית והקמת המחתרות שבאו בעקבותיה. היום צה"ל וזרועות הביטחון מניפים את אותו דגל ממש של שליחות ומחויבים לביטחוננו", הוסיף ראש הממשלה. "ערב חג פורים אני אומר למבקשי נפשנו איראן וגרורותיה במזרח התיכון, לפני 2500 שנה ניסה צורר פרסי אחר להשמיד את העם היהודי וכשם שהוא נכשל אז, תיכשלו אתם היום. לא נאפשר למשטר התוקפני והקיצוני שלכם להתחמש בנשק גרעיני. לא עשינו את מסע הדורות של אלפי שנים חזהר לארץ ישראל, כדי לאפשר למשטר ההזוי של האייתוללות לסיים את סיפור התקומה של העם היהודי"

עוד התייחס נתניהו לאספקת חיסוני הקורונה ואמר: "יש לי בשורה חשובה, שוחחתי אתמול בערב עם ידידי, מנכ"ל פייזר אלברט בורלה, וסיכמנו שיהיה רצף אספקה של חיסוני פייזר ללא שום מחסור של פייזר. ללא שום מחסור, ללא שום קיטוע, ללא שום הפסקה. לכו להתחסן. גם ממודרנה אנחנו מקבלים עוד ועוד ועוד חיסונים. לכו להתחסן".

נתניהו על אספקת החיסונים
צילום: איתי בית און/ לע"מ

 

תגובות