בארץ

אלפים הגיעו להלווית ההרוג בתאונה בכביש 6

חיים הר כסף ז"ל הובא אמש למנוחות בבני ברק. בתו בת ה-17 מאושפזת במצב קשה. בנו דניאל: "היית עמוד השדרה של המשפחה וככה נזכור אותך לתמיד"

צילום: דוברות ארגון הצלה

הלוויתיו של הרב חיים הר כסף ז"ל, שנהרג בתאונת דרכים בכביש 6, התקיימה אמש (שלישי) בבני ברק סמוך לחצות, בהשתתפות אלפים מכל רחבי הארץ. בין המשתתפים בהלוויה גם מאות מתנדבי הצלה מרחבי הארץ, שהגיעו לחלוק אחרון להר כסף שהיה מתנדב הצלה.

הרב חיים הר כסף
הרב חיים הר כסף
צילום: צילום מסך

הר כסף נהרג ככל הנראה לאחר שהתנגש בעוצמה בקיר בכביש 6. בבית החולים עדיין מאושפזים בתו הגדולה בת ה-17 במצב קשה, ושני ילדיו הקטנים במצב קל. רעייתו של המנוח גילתה על מותו בקבוצת וואטסאפ.

יצחק, בנו של המנוח אמר על אביו: "אבא היה תלמיד חכם עצום. חינכת אותנו להיות חזקים ומוצלחים ונעשה הכול כמו שחינכת אותנו". אחיו דניאל הוסיף: "היית עמוד השדרה של המשפחה וככה נזכור אותך לתמיד. מתגעגעים כבר ומתקשים להיפרד. כמה אנשים הצלת בחייך, אין ספור. יהודים נבחנים במקומות הקשים לכן נתמודד וניקח את זה לעילוי נשמתך. אני יודע שזה מה שהיית רוצה".

רכבי הצלה בהלווית הר כסף
רכבי הצלה בהלווית הר כסף
צילום: דוברות ארגון הצלה

לאחר דברי הפרידה אמרו היתומים בני המנוח קדיש, ומסע ההלוויה המשיך רגלית עד לבית הכנסת הגדול ברחוב רבי עקיבא בעיר, כשכל הקהל הרב מלווה את המיטה. לאחר מכן המשיך מסע ההלוייה לבית העלמין ירקון שם נשא עליו דברים אביו, ולאחריהם נטמן הר"ר חיים למנוחת עולמים.

 

תגובות