ברנז'ה

צפו: העיתונאית פרצה בבכי ונטשה את אולפן החדשות

בזמן המשדר המיוחד בעקבות המצב הביטחוני, הכתבת הפוליטית והכלכלית של גלובס, שירית אביטן כהן, תקפה את התאגיד על חוסר פרופורציה בסיקור האירועים ועזבה את האולפן

צילום: צילום מסך כאן 11

כתב הפוליטיקה וכלכלה של גלובס, שירית אביטן כהן השתתפה אמש (חמישי) במספר משדרים מיוחדים בעקבות המצב הביטחוני, אך מספר דקות במשדר של תאגיד השידור הציבורי הביאו לביקורות מפרגנות של רבים ברחבי הרשת.

כזכור, בימים האחרונים דווח על מספר רב של אירועי אלימות בהן המוני ערבים תקפו שוטרים ויהודים במספר ערים ברחבי הארץ. אך הלילה האחרון היה חריג בכך שבעיר בת ים תקפו עשרות צעירים ערבים נהג ערבי וביצעו בו לינץ'.

האירוע החריג גרר סיקור נרחב במספר כלי תקשורת. רבים זעמו על חוסר פרופורציה בסיקור הלינץ' אל מול אירועי התקיפה המיוחסים למגזר הערבי, אף לאחר שבוצע לינץ' גם ביהודי בעכו. בתוך כך, הביעה אביטן כהן ביקורת דומה, תוך שהיא דומעת ולבסוף החליטה לעזוב את האולפן.

צפו:

"אני יושבת פה במשך שעתיים, מסתכלת על השידורים מהאולפן הזה", אמרה העיתונאית. "אתם משדרים את הלינץ' שבאמת היה מזעזע וראוי לכל גינוי ואסור שאלימות כזו תצא תחת ידם של יהודים, אבל אתם פשוט איבדם פרופורציה. חברים שלי משדרות לא יוצאים מהממ"ד כבר יומיים עם ילדים קטנים ואתם משדרים לינץ' בודד אחד ועושים אותו חזות הכל. מה קורה לכם? איבדם את הלוחמנות הבסיסית כלפי בני עמנו. אני מתביישת לשבת פה באולפן. אני ממש מצטערת, אני לא מסוגלת לשבת פה יותר".

תגובות