ברנז'ה

פאולה רוזנברג ובעלה נדבקו בקורונה: "יצאתי שלילית בחמש בדיקות ביתיות"

מנחת הטלוויזיה סיפרה לעוקביה ברשתות החברתיות כי יצאה חיובית בבדיקת PCR אחרי שקיבלה תוצאה שלילית במספר בדיקות אנטיגן: "הבדיקות הביתיות האלה זה חרטא"

צילום: צילום מסך

זוג מנחי הטלוויזיה פאולה וליאון רוזנברג יצאו הבוקר (חמישי) חיוביים בבדיקת קורונה. במסר לעוקביה ברשתות החברתיות קראה רוזנברג לא לסמוך על בדיקות האנטיגן: "זה חרטא".

בסרטון שהעלתה רוזנברג לרשתות החברתיות סיפרה כי אתמול החלה להרגיש לא טוב, כאב לה הגרון ועלה לה החום. היא סיפרה כי עשתה בדיקת אנטיגן ביתית והדגישה כי עשתה זאת על פי כל ההמלצות הקפדניות לקבלת תוצאה אמינה: "יצאתי שלילית בחמש בדיקות ביתיות", אמרה.

"אבל מי שמכיר אותי - אני בן אדם שלא יכול להיות בחוסר וודאות ויש לי רגישות גדולה למי שנמצא סביבי", הוסיפה, "אז עשיתי בדיקת PCR מהיר, יש שירות כזה שזה לוקח 10-8 שעות".

הבוקר קיבלה רוזנברג את תוצאות הבדיקה לפיהן היא ובעלה מאומתים לקורונה ולכן הם נכנסים לבידוד. "אם יש לכם אפילו קצת נזלת, אם קצת כואב לכם הגרון", קראה רוזנברג לעוקביה, "בבקשה בבקשה תעשו PCR כדי לא לסכן את הסביבה שלכם. הבדיקות הביתיות האלה זה חרטא, יצאתי שלילית אתמול בשש [כך במקור] בדיקות ביתיות מסוגים שונים. פליז, כדי שנעצור את את ההתפשטות".

לסיכום הוסיפה המנחה כי הם מרגישים טוב: "לא לדאוג".

תגובות