ברנז'ה

עמית סגל השיק ספר חדש על הפוליטיקה הישראלית

העיתונאי והפרשן הבכיר מודיע על הוצאת ספר חדש שיסקור את הפוליטיקה בישראל מקום המדינה ועד היום. דיווחים על קריסת האתר מעומס הביקוש להזמנת הספר

עמית סגל
צילום: פלאש 90

העיתונאי והפרשן הבכיר של חדשות 12, עמית סגל, רגיל לכך שפוסטים שלו ברשתות החברתיות מעוררים תגובות רבות, אך נדמה כי לתגובות שקיבל להודעה שפרסם אמש (ראשון) בלילה גם הוא לא ציפה.

בהודעה ה"חשובה" שפרסם היום ב-11:00 בדיוק, הודיע כי הוא משיק ספר חדש. "לא סתם ספר ראשון שלי", כתב סגל לעוקביו, "זה גם הספר הראשון שיוצא בארץ על הפוליטיקה שלנו, מבן גוריון, דרך נתניהו ועד למהומה חסרת התקדים של השנתיים האחרונות שהסתיימה בינתיים בהשבעת ממשלה חסרת תקדים".

אמש סמוך לשעה 22:00 פרסם סגל בכל החשבונות שלו ברשתות החברתיות את הפוסט הבא: "מחר ב-11:00 בבוקר אפרסם כאן הודעה חשובה. מוזמנים לעקוב". הפוסט יצר שלל תגובות וספקולציות רבות לגבי מה עשויה להיות ההודעה. חלק מהגולשים האמינו שמדובר בשינוי דרמטי בקריירה ואף סברו שסגל יודע על עזיבת חברת החדשות. היו שחשבו כי סגל יעזוב את העיתונות לטובת הכנסת והפוליטיקה, ימונה לראש מערך ההסברה של מדינת ישראל או מעבר לערוץ מתחרה.

הספר החדש ככל הנראה יהפוך במהירות לרב מכר, בדומה לביקוש הגדול להרצאותיו של סגל. אך לדבריו, לא ניתן יהיה לרכוש אותו בחנויות אלא רק באינטרנט. בנוסף, מבטיח סגל, כי מי שירכוש את הספר בימים הקרובים יזכה להקדשה אישית ומתנה.

לפי שעה תאלצו להמתין עם הזמנת הספר מאחר והאתר להזמנתו קרס, ככל הנראה מעומס הזמנות. סגל כתב בתגובה: "כן, יש קשיים בגלל עומס מטורף של רוכשים. אל דאגה, האזרו בסבלנות".

תגיות:

תגובות