ברנז'ה

״סוף סוף יש לי 5G”: ריאן ריינולדס מתחסן

הזריקה הכי נצפית בעולם: כוכב הסדרה "דדפול", ריאן ריינולדס ואשתו, בלייק לייבלי, קיבלו את מנת החיסון הראשונה שלהם. המעריצים המשועשעים חלקו חוויות: ״המוסך של השכן נפתח בכל פעם שאני מתעטשת״

סטורי של רייאן ריינולדס
צילום: Ryan Reynolds/Instagram Stories

אחרי שיותר מ-50 אחוז מאזרחי ישראל כבר התחסנו, הגיע תורם של כוכבי הוליווד – התמונות של השחקן הקנדי, רייאן ריינולדס, ושל כוכבת הסדרה "אחת שיודעת", בלייק לייבלי, מתחסנים הפכו להיות וויראליות ברשתות. 

כוכבת דדפול בן ה-44 ואשתו, בלייק לייבלי בת ה-33, עוררו סערה ברשתות אחרי ששיתפו אמש (רביעי) את התמונות, בהם הם מתחסנים נגד הקורונה.

בתמונה של ריינולדס, הוא יושב בכובע ורוד ובחולצת טריקו לבנה, בזמן שאחות מזריקה את המנה הראשונה של החיסון לכתפו השמאלית.

"סוף סוף קיבלתי 5G," כתב ריינולדס.

ריינולדס פרסם את אותה תמונה בסטורי באינסטגרם שלו עם התווית "בוא נתחסן", וכתב "המדע הוא סקסי. הכובע? אולי פחות״.

צילום: Ryan Reynolds/Instagram Stories

אשתו של ראינולדס, בלייק לייבלי, גם התחסנה ושיתפה תמונה מרגשת באינסטגרם שלה: "מצא לך מישהו שמסתכל עליך כאילו אני מסתכל על האחות ההרואית שמחסנת אותי. 💕"

הפוסט בפייסבוק, אותו שיתף ריינולדס, קיבל עשרות אלפי תגובות ובהן תגובה משועשעת של אחות אשר קיבלה כ-3000 לייקים: "אני אחות, אז כבר קיבלתי את 5G שלי. זה משעשע לראות איך השכן שלי נבהל, כאשר המוסך שלו נפתח בכל פעם שאני מתעטשת".

צילום: צילום מסך

"עכשיו כשאני רוצה לדבר עם החברים שלי, אני פשוט יכולה לדבר לתוך השבב. זה מהמם", כתבה מגיבה אחרת.

בין המגיבים גם ישראלים שהופתעו מכך שהספיקו להתחסן בשתי המנות הרבה לפני שכוכבי הוליווד קיבלו את המנה הראשונה.

"הוא מתחסנים רק עכשיו? ואני רק אזרח ישראלי פשוט...תהיה בריא", כתב מגיב אחד. 

"אפילו החתול שלי כבר התחסן", נכתב באחת התגובות. ובתגובה אחרת נטען: "אצלנו מחסנים כבר בלטות".

כזכור, ריינולדס וליבלי דיברו על כך שהם עוקבים אחר הנחיות ה- CDC (המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן) ומקפידים להישמר מפני הנגיף. עוד בדצמבר כתב השחקן הקנדי בסיפורי האינסטגרם שלו, "הילדים שלי לא יראו את סבא וסבתא שלהם השנה לחג המולד. ולא את החברים או דודות ודודים. זה מבאס. אני מוריד כובע בפני כל מי שעושים את אותו הדבר״.

גם לייבלי שיתפה בחורש שעבר סרטון, כשמדינות רבות בארה"ב עדיין היו בסגר, ובו רואים השחקנית נעזרת בבעלה בצביעת שיערה: "הפעם אני אכן יכולה להגיד ששכבתי עם הספר שלי".

תגובות