ברנז'ה

נדחתה בקשתה של בריטני ספירס להשתחרר מהאפוטרופסות של אביה

בית המשפט קבע כי ג'יימס ספירס ימשיך להחזיק באפוטרופסות ולהיות אחראי על נכסיה של ביתו - זמרת הפופ בריטני ספירס, על אף עדותה הקשה נגדו

בריטני ספירס
צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם

בית המשפט העליון בלוס אנג'לס דחה הבוקר (שעון מקומי) את בקשה של זמרת הפופ בריטני ספירס להשתחרר מהאפוטרופסות של אביה, ג'יימס, ולהעבירה לאדם אחר. ג'יימס ימשיך להיות אחראי ובעל הזכויות על הזמרת ונכסיה.

כזכור, ביום רביעי האחרון העידה הזמרת בבית המשפט באופן וירטואלי וסיפרה על הקשיים שהיא חווה מצד אביה, המחזיק באפוטרופסות עליה ב-13 השנים האחרונות. ספירס טענה בין היתר כי אביה מכריח אותה לקחת את התרופה הפסיכיאטרית ליתיום בניגוד לרצונה, ומונע ממנה להוציא התקן תוך רחבי שמונע ממנה כניסה להריון.

הפרשה החלה כאשר בשנים האחרונות נשמעו טענות וקונספירציות רבות מצד המוני מעריציה על כך שהזמרת לכאורה מאותת להם שהיא "כלואה" עליה ידי אביה באמצעות תמונות וסרטונים בעמוד האינסטגרם שלה. ספירס זכתה לתמיכה רחבה מצד הקולגות למקצוע, בן זוגה ואפילו מצד האקס המיתולוגי - אבי שני ילדיה - קווין פדרליין.

בדיון שנערך בשבוע שעבר לא נכח אביה של ספירס אך העביר מסך תומך באמצעות עורך דינו שאמר: "הוא מצטער לראות את בתו סובלת וכואבת כל כך הרבה. הוא אוהב אותה, ומתגעגע אליה מאוד".

תגיות:

תגובות