ברנז'ה

מזל טוב! השרה מרב מיכאלי וליאור שליין חובקים בן ראשון

שרת התחבורה ובן זוגה הקומיקאי הודיעו כי הם חובקים בן ראשון בשם "אורי". ההודעה מגיעה על רקע הביקורת שנשמעה כלפי מיכאלי עקב נסיעתה לארה"ב

ההורים הטריים ואורי התינוק
בשעה טובה: שרת התחבורה מרב מיכאלי (העבודה) והקומיקאי ליאור שליין הודיעו הערב כי הם חובקים בן ראשון בשם "אורי". ההודעה מגיעה על רקע הביקורת שנשמעה בשבת כלפי מיכאלי עקב נסיעתה לארה"ב למרות קריאת ראש הממשלה בנט להימנע מנסיעות לחו"ל בשל הקורונה.
בפוסט בפייסבוק הסבירה מיכאלי מדוע החליטה להביא ילד לעולם עם בן זוגה, על אף שבעבר הצהירה כי היא אל-הורית. ברשתות החברתיות מתחו ביקורת על מיכאלי שנעזרה בשירותיה של פונדקאית, בעוד שבעבר התנגדה בתוקף לפונדקאות.
"בפעם הראשונה שליאור אמר לי בואי נעשה ילד, הייתי בטוחה שזה פאנץ'. אחרי הכל הוא סאטיריקן, ומדובר בי, וידוע שאין לי כוונה לעשות ילדים. כשהוא המשיך, חשבתי שהוא אומר את זה כי זאת דרך מקובלת בתרבות שלנו להגיד אני אוהב אותך. הרבה מאד זמן חשבתי שזה יעבור. כי בעיני, החיים שלנו באמת היו ממש נהדרים כמו שהם", פתחה מיכאלי את דבריה.
"אבל ככל שעבר הזמן הבנתי עד כמה הוא רוצה את זה. והסתכלתי עליו, ואהבתי אותו. ובחרתי לחיות אתו ובחרתי ללכת אתו למסע הזה. זה היה מסע של הרבה נסיונות. אני שמחה שעברתי את המסע הזה, אני יודעת עכשיו על עצמי מה זה אומר ובמה זה כרוך ומה צריך לעבוד אחרת במערכת הזאת של טיפולי פוריות, אבל על זה נדבר ביום אחר", הוסיפה. "היה לנו מזל מדהים לפגוש את קלסי, בחורה אמריקאית מהממת, שרצתה לעזור למי שנמצאות במצב שלנו וגם לעזור בפרנסת המשפחה המקסימה שלה. בזכותה, אתמול נולד אורי".
"הוא לא משנה שום דבר ממה שאני חושבת על אי השוויון שהופך את האמהות לעול על נשים, הוא לא משנה את דעתי לגבי העובדה שאת אשה מושלמת גם בלי להיות אמא. הוא הילד שלי ושל ליאור. אנחנו כל כך שמחים בו, ומאושרות להיות ההורים שלו. זה סיפור אהבה. עכשיו זה סיפור אהבה של שלושה", חתמה השרה.

תגובות