חו"ל

לראשונה: קים קרדשיאן ברשימת המיליארדרים של 'פורבס'

כוכבת הריאליטי וכוהנת הביוטי האמריקאית הצטרפה למועדון הכי מבוקש בעולם עם הון עצמי של כמיליארד דולר. עם 4 ילדים ו-3 בעלים לשעבר, הקרדשיאנית הכי מפורסמת משאירה את שנות הטראש שלה הרחק מאחור

צילום: Mario Anzuoni/REUTERS

מלכת טראש? כחודש לאחר שהגישה בקשה להתגרש מבעלה השלישי, הראפר קניה וסט, כוכבת הריאליטי, הדוגמנית, אשת העסקים האמריקאית והאמא ל-4 קים קרדשיאן נכנסה לרשימת המיליארדרים היוקרתית והנחשקת של מגזין 'פורבס' עם הון המוערך בכמיליארד דולר.

על פי המגזין, קים שתחגוג השנה 41, עשתה את הונה העצום מתוכנית הריאליטי המשפחתית הפופולרית - שממשיכה להניב לה תמלוגים מכובדים - וממותגי האופנה והביוטי שלה.

בשנת 2017, הקימה את מותג האיפור הפרטי שלה KKW Beauty והשיקה ליין בשמים בשם KKW Fragrance. שני אלו הניבו לה רווח שנתי נאה של 100 מיליון דולר. בשנה שעברה, בזמן שעסקים רבים בעולם קרסו ומיליונים איבדו את מקור פרנסתם, היא דווקא מכרה 20 אחוזים מהחברה בתמורה ל- 200 מיליון דולר. 

וזה לא נגמר כאן. קים גם מחזיקה במותג הלבשה תחתונה מצליח בשם Skims, אותו השיקה בשנת 2019. שווי המותג עומד כיום על 500 מיליון דולר.

כזכור, אין זו הפעם הראשונה שבת משפחת קרדשיאן מככבת ברשימה היוקרתית. קדמה לה אחותה למחצה קיילי ג׳נר, שהוכרזה לפני שלוש שנים בגיל 21 כמיליארדרית הצעירה ביותר בעולם.

ומי מוביל את המועדון?

במקום הראשון עם הון של 177 מיליארד מככב (כהרגלו) מייסד אמזון ג'ף בזוס, אחריו בפער ניכר איש העסקים אילון מאסק עם הון מוערך של 151 מיליארד דולר ובמקום החמישי והמכובד מארק צוקרברג עם הון מוערך של 97 מיליארד דולר בלבד.

בתוך כך, נציין כי גם הגרוש קניה וסט נמצא ברשימת המיליארדרים של 'פורבס' עם הון עצמי המוערך ב־1.8 מילארד דולר – בעיקר הודות למותגי האופנה וההנעלה שלו.

תגובות