ברנז'ה

חדשות 12 על התפטרות יונית לוי: "שקר מוחלט"

בתגובה לפרסום באתר וואלה כי יונית לוי הגישה את התפטרותה ומנכ"ל הערוץ סרב לקבל אותה, בחברת החדשות שלחו מכתב ובו דרשו את התנצלות האתר ומחיקת הפרסום

צילום: צילום מסך

"לא היה ולא נברא", צייצה מגישת חדשות 12 יונית לוי בטוויטר בתגובה לדיווח האתר "וואלה" על כך שהגישה את התפטרותה ומנכ"ל החדשות, אבי וייס, לא קיבל אותה.

על פי הדיווח ב"וואלה", לאחר שראיינה את ראש הממשלה לפני כחודש במהדורה המרכזית, לוי החליטה לעזוב את תפקידה כיוון שהרגישה ככל הנראה שעשתה עבודה לא טובה.

מחדשות 12 נמסר בתגובה לפרסום כי "זהו שקר מוחלט. לא היה ולא נברא. זו עילה לדיבה".

בחברת החדשות פנו במכתב שנשלח אל עורך וואלה, ערן טיפנברון, וכתבו כי: "מדובר בפרסום שקרי וחסר כל בסיס מראשיתו ועד סופו". והוסיפו: "לפני עשיית הפרסום השקרי לא טרחתם לבדוק את אמיתותו מול מר וייס או גב' לוי באופן אישי, אלא הסתפקתם בפנייה לתגובה מחדשות 12. חדשות 12 שיגרה לכם באופן מיידי תגובה לפיה מדובר בפרסום שקרי, אך למרות זאת הפרסום השקרי נעשה בתוך דקות ספורות לאחר מכן, מבלי לבצע כל בדיקה נוספת כמתחייב. התנהלות זאת מעלה חשש כבד,
כי פעלתם מתוך שיקולים זרים ופסולים".

עוד כתבו כי הפרסום מהווה עילה לתביעה ודרשו מ"וואלה" להסיר מיידית את הפרסום באתר ובכל מקום אחר בו פורסמה הידיעה, ולפרסם התנצלות באותם המקומות ובנוסח שיתואם עם חדשות 12. בנוסף כתבו שאם לא יתבצעו הדרישות - אתר וואלה צפוי לתת על כך את הדין.

תגובות