ברנז'ה

זהו התפקיד החדש של העיתונאית מוריה קור

קור כותבת בעיתון 'ישראל היום' מזה כשנתיים וחצי וכעת מונתה לתפקיד בכיר. קור: "רואה חשיבות רבה בגיוון השיח ובקידום פובליציסטיקה איכותית ועדכנית"

צילום: אריק סולטן - ישראל היום

העיתונאית מוריה קור (39) מונתה לעורכת מדור הדעות של עיתון ואתר 'ישראל היום'. העורך הראשי של 'ישראל היום' עמר לחמנוביץ: "קור היא עיתונאית מוערכת ובעלת טור מוכשרת, ובעלת יכולת קריאטיבית יוצאת דופן".

קור החלה את דרכה בתקשורת ככתבת בחדשות המקומיות ברשות השידור ובהמשך שימשה ככתבת שטחים, עורכת ומגישה בחטיבת התוכניות וניהלה את המחלקה לתרבות יהודית בטלוויזיה, במסגרתה הכניסה את הממשק הדיגיטלי לשימוש תוכן בחטיבת התוכניות.

במקביל היא החלה לערוך ולהגיש בגל"צ ובהמשך הייתה עורכת של 'מאקו יהדות'. היא השתתפה בארבע עונות של "עד כאן", תכנית הסאטירה של תאגיד השידור הציבורי, ככותבת ומגישה. בנוסף, היא ערכה והגישה בערוץ הכנסת ובפלטפורמות וערוצים נוספים.

ב'ישראל היום' קור כותבת מזה כשנתיים וחצי. היא בעלת תואר שני בספרות וקיבלה את פרס המרכז לחקר האישה ביהדות על עבודת המאסטר שלה בנושא ספרות מגדרית-פוליטית.

"אני מודה לעורך הראשי על האמון ועל הרוח החדשה ושמחה לקבל לידי את עריכת מדור הדעות", מסרה קור. "אני רואה חשיבות רבה בגיוון השיח ובקידום פובליציסטיקה איכותית ועדכנית".

העורך הראשי של "ישראל היום" בירך: "מוריה קור היא עיתונאית מוערכת ובעלת טור מוכשרת, ובעלת יכולת קריאטיבית יוצאת דופן. אני משוכנע שבעריכתה, מדור הדעות של 'ישראל היום' יקבע מדי יום את השיח הפובליציסטי, תוך שימוש בכלל הפלטפורמות של 'ישראל היום'".

תגיות:

תגובות