ברנז'ה

העיתונאית יפעת ארליך עוזבת את ידיעות אחרונות

לאחר שש שנים בידיעות אחרונות הודיעה ארליך כי היא עוזבת את עבודתה ככתבת מגזינית ופובליציסטית בעיתון בשל קיצוצים במערכת

ארליך
צילום: פלאש 90
בפוסט בפייסבוק שפרסמה אמש (רביעי) העיתונאית יפעת ארליך הודיע כי "עקב קיצוצים", היא עוזבת את עבודתה בעיתון "ידיעות אחרונות". לאחר 6 שנים, עוזבת העיתונאית הדתיה את עבודתה בעיתון ככתבת מגזין ופובליציסטיקה.
"בצניעות המתבקשת אוסיף שנדמה לי שתרמתי לעיתון לא רק בסיפורים שהבאתי ובכתיבה עצמה, אלא גם בגוון הייחודי שעימו באתי ואיתו אני גם יוצאת", כתבה ארליך. לסיום הוסיפה: "אני מאחלת לידיעות אחרונות לצאת מן המשבר הכפול (העזיבה שלי וגם קצת בעיות כלכליות) מכאן אני ממשיכה הלאה לדרך חדשה מאתגרת ומרגשת. אעדכן בעזרת ה' בקרוב".
ארליך עבדה בעברה כעיתונאית בין היתר בערוך 10, NRG, YNEN, הגישה פינה בתכנית "בחצי היום" ברשת ב', ועבדה ככתבת ותחקירנית ברשת. בהמשך שימשה ככתבת ב"מקור ראשון", "מעריב". מאוחר יותר עברה לערוץ 2 ובמקביל עבדה ב"ידיעות אחרונות". ארליך נבחרה למקום השלישי ברשימת הבית היהודי לכנסת ה-21 בבחירות 2019, אך החליטה לפרוש מהמפלגה ולא שימשה כחברת כנסת.

על רקע גל הקיצוצים ב"ידיעות אחרונות" אני פורשת מהעיתון, אחרי שש שנים של כתיבה מגזינית ופובליציסטית. זה זמן לומר תודה...

פורסם על ידי ‏יפעת ארליך‏ ב- יום רביעי, 17 בפברואר 2021
משבר הקורונה הוביל לפגיעה משמעותית בכלי תקשורת רבים, דבר שהוביל לפיטורים נרחבים של עיתונאים רבים. רק לפני כשלושה שבועות פרסמה העיתונאית אמילי עמרוסי כי היא פוטרה מהעיתון "ישראל היום" בו עבדה כ-12 שנים.

תגובות