ברנז'ה

הכירו את בן הזוג החדש והמפתיע של קים קרדשיאן

כוהנת הביוטי ואשת העסקים המיליארדרית לא מפסיקה לספק כותרות גם אחרי הגירושים ומתהדרת בבן זוג חדש ומפתיע: משפטן, סופר מוערך ופרשן פוליטי. העוקבים של הכוכבת לא מרוצים

צילום: Mario Anzuoni/REUTERS

כבר מזמן לא טראש: שבועות ספורים בלבד לאחר שנכנסה לרשימת המיליארדרים היוקרתית והנחשקת של מגזין 'פורבס' עם הון המוערך בכמיליארד דולר, אשת העסקים האמריקאית והאמא ל-4 קים קרדשיאן מציגה בן זוג חדש ומפתיע: ואן ג'ונס - משפטן, סופר של שלושה רבי מכר, מנחה ופרשן פוליטי ברשת CNN.

מאז נפוצו השמועות על גירושיה מבעלה השלישי, הראפר קניה וסט, הופצות ברשת אינספור שמועות לגביי רומנים ובני זוג עתידיים, ביניהם הזמר הקולומביאני המפורסם מאלומה.

אלא שעל פי דיווחים באתרי חדשות בארה"ב, קים שתחגוג השנה 41, ככל הנראה מנהלת רומן סוער עם ואן ג'ונס - גרוש מזה שנתיים - אותו הכירה בעבר במסגרת הליך משפטי שניהלה.

הדיווחים על רומן אפשרי בין השניים גררו תגובות זועמות ברשת.

עוקבים של הכוכבת ומעריצים של קניה טוענים שהיא מנצלת את ג׳ונס למטרות אישיות לטובת לימודי המשפטים שלה והבמה הרחבה שהוא מקבל ברשת CNN. אחד העוקבים של הכוכבת אף הגדיל וכתב: ״קים ניצלה את קניה בשביל קריירת האופנה שלה, וכעת היא מתכננת לנצל את ג׳ונס לטובת קריירת המשפטים העתידית שלה״.

תגובות