ברנז'ה

הכירו את בן הזוג החדש וההוליוודי של לי לוי

האקסית המיתולוגית של בנו של ראש הממשלה לשעבר נצפתה בפסטיבל הסרטים של ונציה כשהיא צמודה לכוכב 'הפמליה': "התקרבנו מאוד בזמן צילומי סרט משותף"

לי לוי
צילום: אינסטגרם

הדוגמנית והשחקנית ממוצא דני לי לוי (28), שהתפרסמה בישראל בעיקר בזכות מערכת היחסים הקצרה והמאוד לא מחמיאה שניהלה עם בנו של ראש הממשלה לשעבר יאיר נתניהו, נצפתה בשבוע שעבר בפסטיבל הסרטים בוונציה כשהיא צמודה לשחקן ההוליוודי היהודי ג'רמי פיבן.  

פיבן, שקצר בעבר שבחים ופרסים רבים עבור תפקידו הבלתי נשכח כסוכן השחקנים ארי גולד בסדרה 'הפמליה', הגיע לאירוע כדי לקדם סרט חדש בכיכובו - 'לילה אמריקאי' - שבו משחקת גם לוי.

  

למרות קאסט השחקנים המרשים של הסרט, פייבן ולוי הצליחו למשוך את מרבית תשומת הלב של הקהל והצלמים, שהתרשמו כי מדובר ברומן חדש.

ובזמן שפיבן טרם הגיב לשמועות, לוי הסכימה לנדב קצת מידע: "צילמנו יחד את הסרט, התקרבנו מאוד בזמן הצילומים, וכעת אנחנו גם מתראים מחוץ לסט".

כזכור, לוי - בת לאב יהודי ולאם נוצריה - הייתה מאורסת עד לאחרונה לאיש העסקים איתן נושלס, יהודי מיליונר המתגורר באוסטרליה. השניים היו אמורים להתחתן בחודש יולי לאחר שלי תשלים את הליך הגיור שלה, אולם נפרדו זמן קצר לפני כן.

תגובות