ברנז'ה

הזמר אליעד נחום בפריצה בינלאומית מפתיעה

גרסה אנגלית ללהיטים ישראלים ברשתות החברתיות, הובילה את אליעד ללוות את פס הקול של סרט הוליוודי עם להיט דווקא של זמר ישראלי מצליח אחר | האזינו ל"Never Fall"

אליעד נחום
צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם

הזמר אליעד נחום מוכר לציבור הישראלי במשך עשרות שנים, עוד מאז שיחק כילד בסדרה "שמש". מאז הפך לזמר ישראל מצליח עם שורה של להיטים עם מיליוני צפיות ביוטיוב, כמו "מסע", "מתוק כשמר לי" ו-"אור". כעת הוא קוטף הצלחה בינלאומית ראשונה עם להיט ישראלי שתרגם והקליט עבור סרט הוליוודי.

נחום ניצל את תקופת הקורונה כדי לעסוק באחד התחומים שהוא אוהב - מוזיקה באנגלית. במהלך החודשים האחרונים העלה מספר קאברים לשירים ישראלים לאחר שתרגם מעברית לאנגלית. העבודה השתלמה והזמר הישראלי המצליח נבחר לשיר את הלהיט של עומר אדם "אחרי כל השנים" בגרסה האנגלית, עבור הסרט ההוליוודי "I love us", בכיכובם של שחקנים כמו קייטי קסידי ("החץ"), רוברט דאוי ("רישיון להרוג") ודני איי. השיר בגרסה האנגלית נקרא "Never Fall" וניתן להאזין לו ביוטיוב:

"הרבה דברים מדהימים קרו לי בקריירה, אבל לרגע המטורף הזה שוידאו שלי באינסטגרם יביא אותי לשיר פסקול של סרט הוליוודי לא הייתי מוכן , קבלו את Never Fall !" כתב אליעד בפייסבוק.

צפו בטריילר הסרט:

האזינו לשיר המקורי:

תגיות:

תגובות