ברנז'ה

דרמה בפרשת בריטני ספירס: אביה הודיע על סיום האפוטרופסות

לאחר שביהמ"ש דחה את בקשתה של הזמרת להשתחרר מהאפוטרופסות של אביה, הודיע ג'יימס כי על אף הספק שהצעד יועיל לבתו, יפעל כדי להעביר את האחריות לאפוטרופוס חדש

בריטני ספירס
צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם

תפנית בעלילה: כותרת נוספת בפרשה שהסעירה את עולם הבידור - ג'יימס ספירס, אביה של זמרת הפופ בריטני ספירס, הודיע כי יסיים את תפקידו כאפוטרופוס המנהל את נכסיה של בתו.

כזכור, לפני כחודש וחצי התנהל דיון בבית המשפט בנוגע לבקשתה של הזמרת להשתחרר מהאפוטרופסות של אביה ב-13 השנים האחרונות, לאחר שלטענתה הערים עליה קשיים, מנע ממנה להיכנס להריון ואף הכריח אותה לקחת את הסם ליתיום בניגוד לרצונה. שבוע לאחר הדיון פסק בית המשפט כי הוא דוחה את בקשתה של ספירס.

הפרשה החלה סביב שלל קונספירציות של מעריציה של ספירס בשנים האחרונות, שטענו כי היא נמצאת ב'כלא' תחת שליטתו של אביה. המעריצים פרסמו 'הוכחות' שתמכו בטענותיהם, בין היתר הציגו ראיות לפיהן ספירס לכאורה מאותתת למעריציה שהיא במצוקה.

עורך דינו של ג'יימס מסר: "אין למעשה שום עילה להשעייתו או סילוקו של מר ספירס כאפוטרופוס של בתו. וספק רב אם שינוי באפוטרופסות בעת זו ייטיב עם גברת ספירס. ואף על פי כן, למרות שמר ספירס מהווה מטרה למתקפות לא מוצדקות, הוא איננו מאמין כי מאבק ציבורי עם בתו באשר לשירותו כאפוטרופוס יועיל לה. וכך, על אף שהוא מתמודד עם הבקשה הלא מוצדקת לסילוקו, מר ספירס מתכנן לעבוד עם בית המשפט ועם פרקליטה החדש של בתו על מנת להתכונן למעבר לאפוטרופוס חדש".

בתגובה נמסר מטעמה של הזמרת: "אנו מרוצים שמר ספירס ופרקליטו ויתרו היום בתביעה לשחררו מתפקידו. זהו זיכוי לבריטני. עם זאת אנו מאוכזבים מהמתקפות המבישות והנמשכות על גברת ספירס ואחרים. אנו מצפים להמשך החקירה שלנו באשר להתנהלותו של מר ספירס ואחרים לאורך 13 השנים האחרונות, בעוד הוא קוצר מיליוני דולרים מרכושה של בתו. בעתיד הקרוב אני מצפה לקחת ממר ספירס הצהרה תחת שבועה".

תגובות