ברנז'ה

אנטישמית ושונאת ישראל? הכירו את החבר החדש של בלה חדיד

אחרי שלא פספסה שום הזדמנות להסית נגד המדינה היהודית היחידה בעולם, דוגמנית העל האמריקאית ממוצא פלסטיני מציגה: חבר יהודי למהדרין

צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם

תפנית בעלילה: דוגמנית העל האמריקאית ממוצא פלסטיני בלה חדיד, שהובילה - לצד אחותה ג'יג'י - את ההסתה ברשת נגד מדינת ישראל, תועדה מפגינה בעד "פלסטין" במהלך מבצע 'שומר החומות' ואך הואשמה באנטישמיות, השיקה לאחרונה זוגיות מפתיעה. אפילו מפתיעה מאוד.

בן הזוג החדש של חדיד בת ה-24 הוא מנהל אומנותי מוכר ומצליח בתעשיית המוזיקה בארה"ב, וכל זה לא היה מסעיר את 44 מיליוני העוקבים של הדוגמנית אלמלא שמו - מרק קלמן. 

המעריצים המבולבלים מיהרו לערוך בדיקת רקע ומצאו כי מקור השם קלמן ביידיש וככזה הוא נפוץ בקרב יהדות אשכנז.

לפי פרסומים באתרי רכילות, השניים הכירו כבר בחודש ינואר האחרון, ככל הנראה דרך החברה "קרדשיאנית" קיילי ג'נר, אולם שמרו את הרומן בסוד. בסוף השבוע האחרון, הם "יצאו מהארון" באינסטגרם ותמונות שלהם נהנים בשמש החמימה של קאן ומאוהבים בארוחת ערב בפריז חרכו את הרשת.

בתוך כך, בראיון שהעניק בעבר למגזין '1985', התגאה קלמן במוצא היהודי שלו. "אנחנו כמו סט לא תואם של תאומים", אמר אז על עצמו ועל שותפו קורי דאמון בלאק. "קצת כמו גרסה פחות טובה של תאומי ה-ALT, אם הם היו יהודים וחמודים מספיק כדי להביא אותם הביתה לאמא שלך".

בקרוב סולחה מתוקשרת עם העם היהודי?

תגיות:

תגובות