ברנז'ה

אחרי הגירושים: אייל גולן ודניאל גרינברג מחובקים בתמונה משותפת

שבועיים לאחר הפרסומים על הפרידה, גרינברג העלתה לאינסטגרם תמונה מבית המשפט עם מי שהפך לבעלה לשעבר - אייל - כשהם מחויכים: "פרידות זה לא דבר פשוט, אבל נמשיך להיות חברים קרובים עבור הילדים שלנו"

צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם

"נמשיך להיות חברים קרובים": אחרי שחתמו היום (ראשון) על הסכם הגירושים הסופי בבית המשפט, הזמר אייל גולן ואשתו לשעבר דניאל גרינברג משדרים יחסים קרובים בתמונה משותפת.

כזכור, לפני כשבועיים פורסם כי גולן וגרינברג החליטו להפריד כוחות לאחר כשלוש שנות זוגיות ושני ילדים משותפים - מיאל ורון. מליאם הפקות מסרו בתגובה לפרסומים כי "אייל ודניאל החליטו לצאת לדרך חדשה כל אחד בנפרד מתוך חברות אהבה והבנה. השניים ימשיכו לשמור על קשר חברי ויגדלו את הילדים במשותף יצויין כי למרות שהגיעו להחלטה זו חגגו יחד את הברית לבנם רון ויצאו לחופשה משותפת יחד, ואף ליוותה את אייל בהופעת חורף בהיכל התרבות שהתקיימה השבוע ויחסיהם היום טובים מתמיד".

בתמונה שהעלתה היום גרינברג לסטורי באינסטגרם נראים השניים כשהם מחובקים ומחויכים מעט אחרי שחתמו על שלב נוסף בהליך הפרידה שלהם, וכתבה: "אני יודעת שלרובכם זה מוזר וגם לנו האמת. היום אייל ואני חתמנו על צעד נוסף ואנחנו עדיין מחובקים, חברים ואוהבים. פרידות זה לא דבר פשוט, ובטח שלא גירושים אבל אנחנו נמשיך להיות חברים קרובים עבור הילדים שלנו, כי הם כל העולם שלנו ולמענם נעשה הכל".

"בחרנו לשתף אתכם", הוסיפה גרינברג, "על מנת לשלול שיח לא מדוייק כזה או אחר על חיינו האישיים וכמו דף פתוח - זאת המציאות שלנו".

צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם

תגיות:

תגובות