ברנז'ה

אחרי ארבע שנים: ראש המטה של נתניהו יעזוב את תפקידו

אשר חיון ליווה את ראש הממשלה לשעבר כיועץ בכיר ובהמשך כראש הסגל והלשכה. חיון: "הייתה לי זכות גדולה". נתניהו: "מודה לו מעומק ליבי על עבודתו המסורה למען כל אזרחי ישראל"

נתניהו
צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת

אשר חיון, מי ששימש ב-4 השנים האחרונות כראש הסגל וראש הלשכה של בנימין נתניהו, סיכם היום (שני) עם נתניהו על סיום תפקידו.

חיון (54) ליווה את ראש הממשלה לשעבר ויו"ר האופוזיציה לאורך שלוש מערכות בחירות, ולאחר הקמת הממשלה הנוכחית שימש כראש המטה של נתניהו כיו"ר האופוזיציה. קודם לתפקידו שימש חיון כיועץ בכיר לנתניהו כשר האוצר לאחר מכן כראש מטה שר הפנים וראש מטה שר השיכון.

במסגרת תפקידו כראש הסגל של ראש הממשלה נתניהו, חיון ליווה את נתניהו באירועים רבים בהם אירועים לאומיים, ביטחוניים ומדיניים חשובים כמו מבצע שומר החומות, הטיפול בקורונה ו'הסכמי אברהם'.

אשר חיון מסר: "הייתה לי זכות גדולה לסייע לראש הממשלה לשעבר נתניהו - המנהיג הגדול ביותר שקם לעם היהודי בדור האחרון. שאבתי כוחות רבים מהמסירות והנאמנות שלו לעם היהודי, לארץ ישראל ולמדינת ישראל. ראיתי אותו נאבק למען ההחלטות הנכונות ביותר להצלת חיים במשבר הקורונה ובאירועים מבצעיים. התרשמתי מאותה נחישות כשפעל כדי לקבל את ההחלטות הנכונות לכלכלה ולחברה בישראל. אני מודה לרה"מ לשעבר נתניהו על התפקיד שהטיל עליי ועל השותפות שאני מלווה כבר עשרים שנה ועוד אמשיך ללוות בעתיד".

יו"ר האופוזיציה נתניהו מסר: "אשר חיון מלווה אותי כמעט עשרים שנה - במסירות, בנאמנות, באהבה ובמקצועיות. כראש הסגל במשרד רה"מ וכראש המטה שלי כיו״ר האופוזיציה הוא היה יד ימיני בכל פעולותיי למען עם ישראל ומדינת ישראל. אני מודה לאשר על לילות כימים שבהם סייע בידי. אני מודה לו מעומק ליבי על עבודתו המסורה למען כל אזרחי ישראל".

תגובות