ברנז'ה

אחותה של מייגן: "לאחותי יש הפרעת אישיות נרקיסיסטית"

סמנתה מרקל התראיינה לתכנית רדיו באוסטרליה ולא חסכה ביקורת מאחותה הצעירה, בין היתר אמרה: "אני מרחמת על הארי. הוא שבוי שלה"

צילום: REUTERS/Hannah McKay

משפחה לא בוחרים: יממה בלבד לאחר היראיון החושפני של הארי ומייגן מרקל עם אופרה ווינפרי, שהרעיד את בית המלוכה והיכה גלים בעולם כולו, התראיינה אחותה למחצה מצד האבא של מייגן, סמנתה מרקל גרנט, לתכנית הרדיו האוסטרלית הפופולרית "Fifi, Fev & Nick", ושפכה עוד שמן למדורה המלכותית.

לטענתה, אחותה הצעירה - הדוכסית לשעבר - סובלת מהפרעת אישיות נרקיסיסטית וצריכה לקבל יעוץ מקצועי בשל כך. סמנטה לא הסתפקה בכך והמשיכה וסיפרה כי היא מרחמת על הארי. "היא הרחיקה אותו ממשפחתו, מכל חבריו, מהחיים שידע", אמרה ורמזה כי לדעתה הוא לוקה בתסמונת שטוקהולם. "הוא מזכיר לי את אחד מאותם קורבנות החטיפה שבסופו של דבר מתחיל להאמין שחייהם הקודמים היו כל כך נוראיים והם מאוהבים בשובה שלהם", קבעה.

בתוך כך, סמנתה בת ה-55 גם הגיבה לאחת הטענות של מייגן בראיון לפיה היא לא "גדלה" על משפחת המלוכה ומעולם לא חיפשה בעל ברשת.

"רואים אותה בכמה תמונות מול ארמון בקינגהאם!", גיחכה האחות, "מייגן רק רוצה להתעשר ו"להיות הוליווד". היא העריצה את דיאנה והתאמצה מאוד ללמוד את דיאנה, לחקות את בגדיה, לחקות את שפת הגוף שלה. היא אפילו השתמשה בבושם של דיאנה בדייט הראשון שלהם! אל תגיד לי אחותי שלא ידעת מי זה הארי!".

נזכיר כי הסכסוך המכוער והמתוקשר בין האחיות למחצה התחיל כבר ב-2016, זמן קצר לאחר שהארי ומייגן התחילו לצאת. כבר אז הודיעה סמנתה, שלא הוזמנה לחתונה המלכותית של בני הזוג, כי היא מתכננת להוציא לאור ספר מכפיש אודותיה. מאז היא לא מפסיקה להתראיין בכל מדיה אפשרית אודות אחותה הקטנה ולכתוש אותה.

באחד הראיונות שהעניקה ל'דיילי סטאר' בתחילת 2020 טענה כי מייגן בעצם "מקנאה בקייט היפה" וכי היא "מעולם לא תצליח להשתוות לה". גם אביה ואחיה של מייגן לא טמנו ידם בצלחת וסיפרו כי מייגן מתכחשת להם מאז הפכה לבת מלוכה וכי היא בסך הכל משתמשת בפרסום הנוכחי שלה כדי להזניק את הקריירה "הכושלת" שלה.

כך או כך, מוקדם יותר השנה סמנתה הוציאה לאור את הספר הלא מחמיא "יומנה של אחות הנסיכה השתלטנית" ונראה שעדיין לא נאמרה המילה האחרונה במשפחה הזו.

תגובות