ברנז'ה

אביה של בריטני ספירס: "אוהב ומתגעגע אליה מאוד"

לאחר שזמרת הפופ העידה כי אביה מונע ממנה להביא ילדים ומכריח אותה לקחת תרופות פסיכיאטריות בניגוד לרצונה, ג'יימי ספירס הסתפק בהעברת מסר באמצעות עורך דינו

צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם

הדיון בעניין האפוטרופסות של ג'יימי ספירס על ביתו, זמרת הפופ בריטני ספירס (39), הסתיים הלילה (בין רביעי לחמישי) ללא כל החלטה מצד בית המשפט. במהלך הדיון הטיחה הזמרת האשמות קשות נגד אביה אך הוא לא מיהר להגיב על הדברים והעביר מסר באמצעות עורך דינו.

הסיפור החל לאחר שבמשך מספר שנים הועלו ברשת טענות רבות מצד מעריציה של ספירס על כך שהיא לכאורה 'כלואה' על ידי אביה השולט בכסף שלה. המעריצים העלו שלל 'הוכחות' על כך, בין היתר באמצעות תמונות שהעלתה הזמנת לאינסטגרם ולכאורה מעידות על סימנים שמהיא משאירה כדי לאותת על מצוקה.

הלילה נערך בבית המשפט דיון בנושא האפוטרופסות שקיבל ג'יימי על ביתו מאז שנת 2008 לאחר שורה של אירועים שהסתיימו בהסרת המשמורת על ילדיה ואשפוז פסיכיאטרי. במהלך הדיון ספירס נדרשה לתת עדות וירטואלית. "אני בטראומה, בדיכאון, לא יכולה לישון ובוכה כל היום. אני רוצה את חיי בחזרה", טענה. "המשמורת היא התעללות, מגיע לי שיהיו לי חיים, עבדתי כל חיי". בנוסף העידה ספירס כי הוכרחה לקחת את התרופה הפסיכיאטרית ליתיום בניגוד לרצונה.

סאם אסגרי, בן זוגה של ספירס, עם חולצת תמיכה
סאם אסגרי, בן זוגה של ספירס, עם חולצת תמיכה
צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם

עוד טענה הזמרת כי אביה מונע ממנה להביא ילדים בכך שהוא אינו מאפשר לה להגיע להסרת התקן תוך רחמי שהותקן לה בבטן. ספירס נמצאת בשנים האחרונות בזוגיות עם השחקן סאם אסגרי שהעלה לפני הדיון חולצה ועליה הכיתוב "free britney" (לשחרר את בריטני). במקום אביה דורשת הזמרת למנות את ג'ודי מונטגומרי. העדות הביאה את המוני מעריציה להפגין סמוך לבית המשפט וכך גם הקולגות המפורסמים למקצוע שהביעו תמיכה פומבית.

על פי דיווחים, ג'יימי ואמה של ספירס לא נכחו בעצמם בדיון. ג'יימי הסתפק במסר מחבק באמצעות הצוות המשפטי שאמר: "הוא מצטער לראות את בתו סובלת וכואבת כל כך הרבה. הוא אוהב אותה, ומתגעגע אליה מאוד".

תגובות