אוכל

רשת דומינוס פיצה מתרחבת ומשיקה שני סניפי מהדרין נוספים

רשת הפיצות המובילה בישראל במהלך גדול ועוצמתי: בעקבות ההצלחה היא מתרחבת ופותחת סניפים חדשים במרכז, וצפויה לפתוח בקרוב סניפים חדשים בשרון, ובכך הופכת לרשת בפריסה ארצית.

צילום: רעות אברהם

כמעט שלוש שנים ששומרי כשרות באיזורים נבחרים בארץ יכלו לטעום וליהנות מחוויית הפיצה הבינלאומית של דומינו'ס פיצה. במהלך התקופה התקבלו פניות רבות של לקוחות שביקשו סניף כשר גם באזור מגוריהם. כעת, סוף סוף – מקבל ציבור שומרי הכשרות בישראל מענה ארצי: תת הרשת הכשרה משיקה היום שני סניפים חדשים והופכת לרשת בפריסה ארצית:

תל אביב – במתחם נמל תל אביב, רחוב כ"ג יורדי הסירה 10. הסניף ייספק משלוחים כשרים לעיר העברית הראשונה.

גבעתיים –ברחוב בורוכוב 54, ייספק משלוחים לכל גבעתיים וגם לרמת גן ובני ברק.

בימים אלו נערכת הרשת לפתוח בקרוב עוד  שני סניפים והפעם בשרון. וכך גם תושבי נתניה, רעננה וכפר סבא יוכלו ליהנות מפיצה דומינוס למהדרין, בחנויות חדשות ובמשלוחים עד הבית. הסניפים החדשים מצטרפים לשלושה סניפים פעילים בפ"ת, וסניפים באשדוד, אשקלון, עפולה והקריות.

למהלך מתלווה פעילות ארצית בקרב שומרי כשרות ומצוות, שיוזמנו להכיר את הסניפים החדשים ולהיחשף לפיצה הטעימה במיוחד של דומינ'וס מהדרין. קידום המהלך יתפרסם במדיה, בפעילות משפיענים ומשפיעניות וגם בפעילות וואטסאפ ותגיע לכוללללם.

תת הרשת "דומינו'ס פיצה למהדרין", נמצאת תחת פיקוח והנחיה של רבני בד"צ בית יוסף. הסניפים הכשרים למהדרין מתבססים על מנות ותוספות חלביות בלבד, כולל חומרי הגלם, הגלידות והשתייה. מחירי המנות בתפריט הכשר למהדרין זהים בהשוואה למוצע כיום ברשת.

נראות ומיתוג הסניפים והמארזים הכשרים מבודלים מסניפי הרשת האחרים, כך למשל -השילוט בכניסה לחנויות, ארגזי הקטנועים ואריזות הקרטון של הפיצה הם בצבע אדום עם חותמת הכשרות של הבד"צ. המתווה שקבעו הרבנים כולל בידול מוחלט ומלא מהרשת הלא כשרה, וכשזה כך - אין סיכוי לטעויות.

גם שרשרת ההזמנה מתחילתה ועד קבלת המוצר לפתח הבית - מאובטחת מבחינה כשרותית למצב של "אפס תקלה". ההפרדה מתחילה כבר בשיחת הטלפון: נתב השיחות מבודל וההזמנות מגיעות רק לסניפי המהדרין. בסניף עצמו ההשגחה צמודה, וקיים פיקוח הדוק מקליטת חומרי הגלם ועד למשלוח המוצר המוגמר לבית הלקוח.

יוסי אלבז, מנכ"ל ובעלים משותף דומינו'ס פיצה: "אנו שמחים לפנות למגוון קהלים רחב, וגאים להרחיב את תת הרשת הכשרה שלנו, ולספק גם למגזר הדתי ושומר הכשרות את חוויית הלקוח בדומינו'ס פיצה, הכוללת איכות וטעם של חומרי גלם מצוינים ושירות מנצח ללא פשרות. בשלוש השנים מאז הוקמה הרשת הכשרה, קיבלנו אינסוף פניות לפתוח סניפים עם תפריט כשר למהדרין במקומות נוספים בישראל, אנו עושים זאת תוך הקפדה על סובלנות, אמונה וכיבוד האחר."

תגובות