אוכל

חוגגים עצמאות עם "מאפיית אריאל"

"מאפיית אריאל" משיקה ליין רחב של מוצרים ללא גלוטן הכולל סדרת בורקסים, ג'חנון, מלאווח, בצק לפיצה - במתכונים מקוריים של "מאפיית אריאל". בנוסף תשווק החברה לאפה, לחמניות וסדרת עוגות, עוגיות ומאפינס ללא גלוטן • המוצרים ישווקו ברשתות המזון ובסניפי רשת "מאפיית אריאל"

מלאווח ללא גלוטן של מאפיית אריאל
צילום: אלכס גרמן

חברת "מאפיית אריאל", המתמחה במוצרים ללא גלוטן, משיקה מגוון מוצרים רחב שטרם נראו על המדף: ג'חנון, מלאווח, בורקס גבינה, בורקס תפוח אדמה, בורקס פיצה ובצק עלים ללא גלוטן. החברה מציעה גם ליין של לחמניות ללא גלוטן, הכולל שישיית לחמניות ולאפה הראשונה מסוגה בשוק. בנוסף, תשווק החברה סדרת עוגות חדשה הכוללת עוגה בטעם שוקולד, עוגת שיש ועוגת וניל עם שטרויזל וכן סדרת עוגות ועוגיות פרימיום. בסניפי הרשת יוצעו מבחר עוגות פרמיום בהן עוגת אספרסו, עוגת שוקוצ'יפס ואגוזים ועוד, וכן מאפינס וסדרה של עוגיות מיוחדות.

לדברי שי סלמן הבעלים של "מאפיית אריאל, "במשך 25 השנים שכללנו את היכולות ואת ההתמקצעות שלנו בתחום הללא גלוטן, שיפרנו כל הזמן את הטעם של המוצרים והרחבנו את המגוון". לדבריו, הסיבה להרחבת המגוון היא לחץ של צרכנים לספק עוד ועוד מוצרים. "אנחנו לא מסתפקים בלתת תחליף למוצרי החיטה אלא מביאים טעמים שלעיתים אף עולים על המוצר המקורי", אומר שי סלמן.

סדרת המאפים ללא גלוטן של מאפיית אריאל כוללת:

ג'חנון ללא גלוטן

ג'חנון איכותי, בטעם של אפייה ביתית ובמתכון מקורי של מאפיית אריאל, ללא גלוטן, ללא חומר משמר, מוגש קפוא באריזת 600 גרם (14 יחידות). ניתן לאפות על חום נמוך למשך הלילה וכן באפייה מהירה בתנור, ומגישים טרי וחם, לצד עגבניות מרוסקות וביצה קשה.

צילום: אלכס גרמן

מלאווח ללא גלוטן

מלאווח איכותי, בטעם של אפייה ביתית ובמתכון מקורי של מאפיית אריאל, ללא גלוטן, ללא חומר משמר, מוגש קפוא באריזת 600 גרם (6 יחידות). ניתן להכין על מחבת ובתנור, ומגישים טרי וחם, לצד סלט ירקות טרי וביצה קשה.

בורקס גבינה, בורקס תפוח אדמה, בורקס פיצה ללא גלוטן

בורקס איכותי, בטעם של אפייה ביתית ובמתכון מקורי של מאפיית אריאל, במילוי עשיר של גבינה, תפוח אדמה ורוטב פיצה, ללא גלוטן, ללא חומר משמר, מוגש קפוא באריזת 600 גרם (18 יחידות). אופים למשך כ-20 דקות ומגישים טרי וחם, לצד סלט רענן.

בצק עלים ללא גלוטן

בצק עלים איכותי, בטעם של אפייה ביתית ובמתכון מקורי של מאפיית אריאל, ללא גלוטן, ללא חומר משמר, מוגש קפוא באריזת 450 גרם (3 יחידות). מיועד למאפי עוגות, עוגיות, קישים, פשטידות ועוד.


מבחר עוגות פרמיום כשרות לפסח של מאפיית אריאל.  צילום: דני גולן

חברת "מאפיית אריאל" הוקמה לפני כ- 25 שנה, בקונספט של מאפיות שכונתיות. לחברה מספר מפעלים באזור הצפון המייצרים  מגוון לחמים מיוחדים, לחמניות ובגטים,  בורקסים וקרואסונים, עוגות ועוגיות, פוקאצ'ות  ועוד, בבקרת איכות גבוהה. החברה מפעילה 26  סניפים ברחבי הארץ, בשיטת זכיינות. מוצרי החברה משווקים ונמכרים ברשתות המזון ברחבי הארץ, בשוק המוסדי והפרטי ובסניפי הרשת.

כשרות מוצרי המאפה בהשגחת בד"ץ בית יוסף והרבנות פ"ת.

מחיר מומלץ לצרכן: כ- 22-24 ₪ לאריזת ג'חנון, מלאווח, בורקס (600 גרם); כ-11 – 13 ₪ לעוגה באריזת 350 גרם  וכ- 17-19 ₪ ללחמניות כשל"פ.

להשיג ברשתות המזון ובסניפי רשת "מאפיית אריאל" ברחבי הארץ.

תגיות:

תגובות